Kelebek Desenli Perde Modelleri

Kelebek Desenli Perde Modelleri, kelebek desenli perdeler ile şık ve modern salon ve misafir odası tasarımları ve dekorasyonları, sıra dışı ve estetik görünümlü evler…

Kelebek Desenli Perde Tasarımları

Evlerde perde seçimi bayanların en çok zaman harcadıkları ve seçmekte zorlandıkları ev tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Evlerde bu perdeler kız bebek odası ve kız genç odaları başta olmak üzere, mutfak ve salon dekorasyonlarında yer verildiğini görmekteyiz.

Kız bebek ve genç odalarında kullanılmakta olan eşyalar ve uyumlu ve bu odalara çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kelebek desenli halılar ile genç ve bebek odalarında kombin olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlerde kelebek renklerine yer vermeniz için mutlaka perde seçmenize gerek yok. Kelebek desenli perde tokaları da kullanılarak bu alanlara güzel ve modern bir görünüm kazandırmak mümkün.

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Kelebek desenli perde modelleri evlerde özellikle ile 18 ile 35 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında bulunmakta olup, gençler bu model ve tasarımlara öncelik vermektedir.

Kelebek desenli perde fiyatları normal perde fiyatları ile aynı fiyat aralığında satılmakta olup, baskılı ve desenli olması nedeni ile diğer perdelerden daha pahalı değildir. Bu perdeler evlerde kullanılacak olan perdenin boyutuna bağlı olarak fiyatlar değişmektedir.

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Evlerde kelebek desenler tül perdeler, stor ve zebra perdelerde karşımıza çıkmaktadır. Stor ve zebra perdeler bu desenler ile mutfaklarda tercih etmenizi öneririz. Mutfak dolapları ile uyumlu renkler seçerek modern bir mutfak görünümü ortaya çıkmaktadır.

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Genç bayanların evlerde en çok tercih etmiş olduğu kelebek desenli perde modelleri oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan tasarımlar ve modelleri inceleyebilir ve bu perdeler arasından karar verebilirsiniz.

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Kelebek Desenli Perde Modelleri

Evlerinde bu perdelere yer veren okurlarımız perdeler hakkında bilgi görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla yorumlar kısmından ulaştırabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git