Kelebek Desenli Halılar

Kelebek desenli halılar ve yolluklar, kelebek desenli halı örtüsü, kelebek desenli örtüler ile evlerde canlı ve bahar havası görünümü kazandırabilirsiniz….

Kelebek Desenli Halı Modelleri ve Tasarımları

Evinizin her alanında rahatlıkla kullanacağınız kelebek desenine sahip halılar ev dekorasyonunuz da tercih edilebilir. Bu desene sahip halılar genellikle sade olan mekanların biraz daha canlanmasını ve dikkat çekmesini sağlamaktadır. Kelebek desenine sahip bu halılar ortamın hareketlenmesini sağlar. Bulunduğu ortamdaki eşyayla uyumu bu halının şık bir ortamdan doğal bir ortama, hatta eğlenceli bir ortama imza atmasına yardımcı olacaktır. Kelebek desenli halı modelleri diğer klasik halılarla aynı fiyata sahip olabilmektedir. Markalara göre bu halının fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Model olarak da sıkça başvurulan bir modeldir. Dekorasyon yaparken ortamlarına canlılık, hareketlilik ve enerji katmak isteyen bireylerin gönül rahatlığıyla tercih edecekleri bir modeldir.

Kelebek Desenli Halı Tasarımları

Genellikle evlerde klasik modellerin yer alması farklı desenlere sahip olan halıların artması sonucunda değişiklik göstermeye başladı. Bireylerin dikkatini çekecek ve özel olarak tasarlanan halıların evlerde yerini alması güzel ve farklı görüntülerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kelebek desenli halı tasarımları canlılığı seven evininde oldukça cıvıl cıvıl görünmesini isteyenler tarafından daha çok kullanılmaktadır. Tercih edilen bu halılar anti bakteriyel olarak da üretilebilmektedir. Toz tutmaz özelliğe sahip olması da bireyleri memnun etmektedir. Dekoratif bir halı olarak karşılaştığımız kelebek desenli halının saklanması da rulo şeklinde sarılarak kaldırılmasıyla yapılmalıdır. Bu halılarda nemden uzak tutulmalıdır. Üzerinde eğer ağır eşya bulunuyorsa belirli sıklıklarla eşyaların yeri değiştirilerek halının iplerinin zarar görmesinin önüne geçilmelidir.

Evinizde halı ihtiyacı yok ise ve kelebek desenleri çok hoşunuza gidiyorsa kelebek desenli halı örtüleri satın alarak evinize görsellik kazandırabilirsiniz. Halı örtüleri evlerde ister yaz olsun isterse kış olsun çok tercih edilen örtüler arasında yer almaktadır. Özellikle çocuklu evlerde halılar üzerinde örtü olmadan çok çabuk kirlenmektedir. Halı örtülerini istediğiniz zaman çamaşır makinesinde yıkayabilir ve ter temiz kullanabilirsiniz. Evlerde halılar yılda bir yada 6 ayda bir yıkanmaktadır. Halı örtülerini daha kısa sürede yıkayarak temiz ve hijyenik bir ortam oluşturmuş olursunuz.

Kelebek desenli yolluklar evinizde antre ve hollerde tercih ederek genelde güneş almayan bu kısımlara bahar havası katabilirsiniz.

Kelebek desenli örtüler sadece halılarda değil aynı zamanda koltuk takımları, çekyat örtüleri, yatak örtüsü olarak yatak odalarında ve çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Kelebek deseni çocukların ve bebeklerin aynı zamanda ilgisini de çekmektedir.

Kelebek Desenli Halı ve Yolluk Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git