Kelebek Ayna Modelleri

Ev dekorasyonu alanında bir birinden güzel,farklı renk seçenekleri, kalitesi, şıklığı ve tasarımları ile  ev dekorasyon ürünleri alanından bir çok çeşidi ile Kelebek markası ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Kelebek markasının ürün yelpazesinde bir çok farkı tasarım, ürün çeşitliliği ile her bütçeden bir çok aileye uygun ürünleri bulunmaktadır.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında bulunan Kelebek ayna modelleri ile eviniz daha şık ve modern bir görünüme kavuşacaktır. Çok farklı özel tasarımları ile bir birinden farklı renk seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi sayesinde her zevke ve her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır.

Ayna modelleri evlere şıklık katmakla birlikte aynı zamanda günlük hayatımızda defalarca kez karşına geçip kullandığımız ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Kelebek ayna modeli tasarımlarında bir çok ayrıntı düşünülmüş ve küçük büyük her eve uygun gelişmiş tasarım ürünleri ortaya çıkmıştır. Bu tasarımlar arasında en çok dikkat çekenler ise markanın kendi ismine uygun olan kelebek tasarım ayna modelleri ve geometrik şekilli aynı modelleri ön plana çıkmakta ve müşterileri tarafından en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bu tasarımlar yapılırken evlerde kullanım alanlarına göre küçük büyük ve orta boy aynalar tasarlanmış aynı zamanda farklı kullanımlara yönelik ayna modelleri de geliştirilmiştir.  Çocuk odaları, genç odaları, oturma odası, salonlar, antre ve holler, banyolar için farklı tasarımlar oluşturulduğu ve her kesimden kişilere ve  farklı zevklere hizmet etmektedir.

Kelebek modern ayna tasarımları ile bir çok ürünü ön plana çıkmasına rağmen Kelebek klasik model ayna tasarımları da müşterileri ile buluşmaktadır.

Kelebek Ayna Modelleri-1

Kelebek Ayna Modelleri-1

Kelebek Ayna Modelleri-2

Kelebek Ayna Modelleri-2

Kelebek Ayna Modelleri-3

Kelebek Ayna Modelleri-3

Kelebek Ayna Modelleri-4

Kelebek Ayna Modelleri-4

Kelebek Ayna Modelleri-5

Kelebek Ayna Modelleri-5

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git