Kaydıraklı Ranza Modelleri

Kaydıraklı ranzalar çocuk odası tasarımlarında ve dekorasyonlarında çocukların en sevdiği ranza ve yatak modelleri arasında bulunmaktadır.

Kaydıraklı Ranza Modelleri ve Fiyatları

Kaydıraklı ranzalar ahşap ve metal tasarımlar olarak üretilmektedir. Bu tasarımların üst kısımları yatak olarak kullanılmakta alt kısımları bazı ranzalarda oyun çadırı olarak kullanılmakta bazı modellerde de boş alan şeklinde tasarlanmıştır. Kız bebekler ve çocuklar için kırmızı ve pembe renkler tercih edilmekte olup, erkek bebekler içinse mavi renk olanlar ve doğal ahşap görünümlü olan modeller çok tercih edilmektedir.

Kaydıraklı ranzalı yataklar çocukların çok hoşuna giden yatak modelleri arasında yer almaktadır. Hem yatak olarak kullanmakta hemde oyun alanı olarak kullanılmaktadır. Kız çocuklar ve erkek çocuklar için özel olarak tasarlanmış olan bir çok modeli bulunmaktadır. Her büyüklükte çocuk odası için tasarlanmış modelleri yanı sıra özel olarak da kendi odanızın büyüklüğüne göre yaptırabilirsiniz.

İki çocuklu aileler için ideal yatak tasarımları içinde bulunmaktadır. Tek kişilik kaydıraklı ranzalar da bulunmaktadır. Tek çocuklu olan aileler için üretilmiş tasarımları ve modelleri de bulunmaktadır.

Kaydıraklı ranza fiyatları 650 Tl ile 3000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu tasarımları internet üzerinden satış yapmakta olan e- ticaret siteleri ve mobilya üreticisi firmalardan temin edebilirsiniz. Firmaların kampanyalarını takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek ve ödeme seçenekleri size en uygun olan firmayı tercih edebilirsiniz.

Kaydıraklı Ranza Modelleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Nil dedi ki:

  Fiyatları göremedim. Birde mağazanız var mı ? Yeri nerede ?

  1. admin dedi ki:

   Nil Hanım Merhaba; sitemiz dekorasyon ve tasarım alanında dünya genelinde yeni model ve tasarımları siz değerli okurlarımıza tanıtım amaçı ile hizmet vermektedir. Ürün satışı yapılmamaktadır.

 2. Esra dedi ki:

  Fotoğrafını kullandığınız ürünlerin firma adlarını eklerseniz çok daha iyi olur.Temin edilmesi daha kolay olur.

  1. admin dedi ki:

   Esra Hanım Merhaba, önerinizi dikkate alacağız. Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Ürünlerin üzerine sağ tık yaparak Google üzerinde resim ile ara seçeneğini kullanarak aynı ürünü satan e-ticaret siteleri üzerinde fiyat araştırması yaparak bütçenizde ve ödeme seçenekleri en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sayfa başına git