Kaya Stor Perde Modelleri 2022-2023

Kaya Stor Perde : Farklı ve modern perde tasarımları ile en çok beğenilen perde üreticileri arasında yer almaktadır. Kaya stor perde modelleri 2022 ve 2023 yılı için özel tasarım perdeleri…

Kaya Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Kaya Stor perde alanında hem ülkemizde hemde dünya genelinde farklı ülkerle ihraçat yapmakta olan bir şirkettir. Şirket kuruluş hikayesi 1976 yıllara dayanmakta olup perde alanında 2000 yılından bu yana aktif olarak hizmet vermektedir.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok ülkede farklı zevkten ve bütçeden kişiye hizmet vermekte olup Kaya stor perde modelleri bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli ve güvenilir ürünleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kalite konusundan taviz vermeden üretim yapmaktadır.

Stor perde çeşitleri arasında yer alan ;ahşap, dikey, motorlu, yaylı, açık ve kapalı kasa, metal zincir, plastik zincir, dilimli, rustik ve zebra perde modellerinin tamamını bu firmada bulabilirsiniz.

Kaya stor perde fiyatları ürünlerin metre karesine ve kalitesine göre değişmektedir. Kaya stor perde metre kare fiyatları 19,90 Tl den başlayan fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Kaya stor perde sık ve modern perde modelleri arasında bulunan , salon, mutfak, yatak odası, genç odası perdelerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde firmanın üretmiş olduğu şık ve estetik perde modelleri arasından seçim yaparak modern dekorasyona sahip evlere kavuşabilirsiniz.

Kaya Stor Perde Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git