Karaca Kahvaltı Takımı Modelleri

admin

Updated on:

Karaca Kahvaltı Takımları

Karaca kahvaltı takımları, modern ve şık tasarımları, 2017 yılı için özel olarak tasarlanmış özel takımlar, ürün görselleri ve fiyatları…

Karaca Kahvaltı Takımları

Kahvaltı; gün içinde bize zindelik veren ve sağlıklı kalmamızı sağlayan en önemli öğündür. Yoğun iş temposunda çalışanlar, sabahları erken kalkamayanlar, öğrenciler ya da kahvaltı hazırlamaktan üşenenler ise çoğu zaman bir bardak poşet çay, bir dilim ekmek ve bir parça peynirle kahvaltıyı geçiştirirler. Tabak, fincan, servisin nasıl olduğu, renkleri hiç fark etmezler.

Karaca firmasının ürettiği son derece güzel, şık ve modern kahvaltı takımları ise alışkanlıklarınızı değiştirerek, sofraya oturmak için bir sebebiniz olmasını sağlayacaktır. Hem günlük kullanımlar hem de evinizde misafirlerinize servis yapmak için son derece uygundur. 24-32-34-36-38-48-57 parçalık takımlar halinde çeşitli renk ve desenlerde satışa sunulmaktadır. Hepsinde ise 6 kahvaltı tabağı, çay fincanı ve tabağı mevcuttur. Setlere dahil olarak bulunan, servis için kullanılan tabakların adedi bakımından değişkenlik gösterir. Kayık tabak ve reçel kaseleri bu servis elemanları arasında yer alır. Tuzluk, karabiberlik, servis demliği, sütlük, şekerlik ise seçeceğiniz fazla parçalı takımların içinde yer alır. En çok pembe ve çiçekli olanların ürün çeşitliliği göze çarpar. Hello Kitty dünya fenomeni çizgi film kahramanlı olanlar ise özellikle öğrenci ve genç çiftlerin tercih ettiği takımlar arasında gelir. Alışılagelmiş dairesel formda tabaklar yerine kare şeklinde olanlar ağır basmaktadır. Lavanta deseni ve rengine sahip olan takımlar ise adeta lavanta tarlarının kokusunu hissettirecek kadar canlıdır. Bambudan yapılmış set; doğallıktan uzaklaşmayan sofralar ve ahşap renginin sıcaklığını hissetmek isteyenler için idealdir.

Evlerde bayanların en çok tercih etmiş olduğu kahvaltı takımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize, mutfağınıza ve çeyiz setine en uygun kahvaltı takımlarını seçebilirsiniz.

Karaca Kahvaltı Takımı Görselleri

Yorum yapın