Kalp Desenli İp Perde

Kalp desenli ip perdeler, şık ve modern tasarımları, yeni tasarım perdeler içinde kalp desenli ip perde modelleri ile şık ve estetik görünümlü evler…..

Kalp Desenli İp Perde Modelleri

Ev tasarım ve dekorasyonlarında son yıllarda özellikle 18 yaş ile 40 yaş arası genç bayanların en çok tercih ettiği modern tasarım ev dekorasyonlarında bu perdelere çok yer verilmektedir. Sıra dışı ve modern tasarım bir eve sahip olmak için sizde bu tasarımları inceleyerek evinize güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Evlerde genelde mutfak kapılarında çok tercih edilmekte olup yatak odası dekorasyonların da da karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen kırmızı kalp desenli ip perdeler olup farklı renklerini de evlerde yer verildiğini görmekteyiz. Pembe, turkuaz, mavi, sarı renkli olan modelleri de bulunmaktadır.

İp perde fiyatları çok uygun ve ucuz perdeler arasında bulunmakta olup her bütçeden kişinin evlerine alıp kullanabileceği perdeler arasında yer almaktadır. İp perdeler 20 Tl ile 100 Tl arasında değişen fiyat aralıkları da satışa sunulmaktadır.

Evlerde bayanların en çok tercih etmiş olduğu ip perde modelleri oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan tasarımı seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git