Josephine Koltuk Modelleri

Evlerde günün yorgunluğunu atmak için kullanılan Josephine Koltuklar özellikle klasik mobilya tasarımları kullanılmış evlere şık ve estetik bir görünüm katmaktadır…

Josephine Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Bu koltuklar evlerde dinlenmek için çok tercih edilmektedir. Klasik olan mobilya tarzları ile çok iyi uyum sağlamakta olan koltuklar evlerde özellikle salon ve misafir odalarında tercih edilmektedir. Aynı zamanda yatak odalarında da tercih edildiği görülmektedir.

Dinlenme koltuğu olarak da adlandırılan bu koltuklar farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem, kırmızı, siyah ve kahve rengi tonları çok tercih edilmektedir.

Josephine koltuk fiyatları 500Tl ile 1000Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Evlerde en çok tercih edilen modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek evinize en uygun tasarımları seçebilirsiniz.

 

Beyaz Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Beyaz Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Beyaz renk koltuklar en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Bu koltukları çabuk kirlenmemesi için örtü ile birlikte kullanabilirsiniz. Rahat ve kaliteli bir üründür. Ahşap ayakları ile zeminde kullanılan parke ve laminatlara zarar vermez, açık renk olması nedeni ile her mobilya takımına rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Bordo Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Bordo Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Bordo ve altın sarısı bir arada kullanılmış şık ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır. Eb dekorasyonunda bordo rengi sevenler için özel olarak tasarlanmış şık ve modern görünümlü bir koltuktur.

Çiçek Desenli Josephine Koltuk Modeli

Çiçek Desenli Josephine Koltuk Modeli

Kahve tonlarında ve çiçek desenli bu koltuklar evlere estetik ve şık bir görünüm vermekte olup ahşap ayakları ile de zemine zarar vermeyen hafif tek kişi tarafından rahatlıkla taşınabilen bir modeldir.

Josephine Koltuk Modelleri

Josephine Koltuk Modelleri

Bu koltuklar dinlenmek ve tv izlemek için özellikle babalar günü hediyesi olarak çok tercih edilmektedir. Yastık ve örtü kullanılarak da kullanılmaktadır.

Kırmızı Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Kırmızı Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Kırmızı renk seveler ve ev dekorasyonun da bu renklere yer vermeyi düşünenler için üretilmiş canlı renk koltuk takımları arasında yer almaktadır. Salon ve misafir odası dekorasyonlarında tercih edebilirsiniz.

Modern Tasarım Josephine Koltuk Modeli

Modern Tasarım Josephine Koltuk Modeli

Modern tasarım olan bu ürünleri evlerde her oda da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Siyah renkli olan bu koltuklar modern görünümleri nedeni ile özellikle gençler tarafından çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır.

Siyah Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Siyah Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Konforlu ve rahat bir üründür. Evin her odasına uyum sağlayacak koltuk modelleri arasında yer almaktadır. Ahşap ayaklı ve sağlam, evlerde uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir koltuk modelidir.

Yeşil Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Yeşil Renkli Josephine Koltuk Modelleri

Yeşil renk ve farklı tasarım arayışında olanlar için özel olarak üretilmiş olan bu koltuk konforlu ve rahat bir üründür. Josephine Koltuklar modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git