İvi Halı Modelleri

İvi Halı, İvi Halı bebek ve çocuk odaları için özel olarak tasarlamış olduğu şık ve modern halı tasarımları ve ürün görselleri….

İvi Hali Modelleri

Evimizde yerleri kapatmak, yalıtımı sağlamak ve sıcaklık dengesini sağlamak için halıları kullanıyoruz. Alacağımız halıların seçiminde göz önünde bulundurulması gerekenler vardır. Halı seçiminde model ve tür seçimine dikkat edilmelidir. Halılarda ilk önce estetiğe bakılır. Görünüş olarak bireylerin gözüne hitap etmesi gerekir. Halının özelliklerinin kullanıldığı yere uygun olması gerekir. Kaliteli halı her zaman kendini gösterir. İvi Halı Modelleri bakterileri bünyesinde daha az barındırır. Halılarda saçakların az olması bakteri ve tozların daha az olmasını sağlar. Son zamanların halılarında artık eskiye oranla daha farklı malzemeler kullanıldığı için insan sağlığı açısından daha faydalı ve kullanışlı halılar üretilmektedir. Anti bakteriyel olarak üretilen halılar daha çok tercih edilmektedir.

İvi Bebek Odası Halıları

İvi bebek odası halıları evlerde kız yada erkek bebek odalarının vazgeçilmez tasarımları arasında yer almaktadır. Kaymaz özelliğe sahip halılar bebek ve çocukların ev içerisinde olası yaşanacak tehlikelerinin önüne geçer. Halı tabanlarında kullanılan farklı malzemeler yerdeki halıların kaymasını engellediği gibi sabit bir halde durmasını da sağlayarak görüntü bütünlüğünü sağlamaktadır. Evinizde kullanacağınız halılarda bazı altın kuralları uygulamak gerekiyor. Halınızı nemden uzak tutmanız gerekir. Halının kirlenmesi ya da lekelenmesi durumunda hızlı bir şekilde müdahalede bulunun. İvi halı modelleri tercih ettiğinizde sürekli yıkayarak temizlemek yerine günlük süpürgeyle temizleyip, halı şampuanıyla temizliğini gerçekleştirmekte fayda vardır. Halıyı uzun süreli güneş ışığına maruz kalmaktan koruyun. Güneşte çok fazla kalması halı içerisinde bulunan desenlerdeki renklerin solmasına neden olur. Halıyı kullanmadığınız zamanlarda rulo yaparak kaldırmakta onun daha güvenli şekilde korunmasını sağlar.

İvi bebek halıları bebek ve çocukların çok hoşuna giden tasarımları bulunmaktadır. Evlerde anne ve babaların en çok tercih ettiği modelleri arasında; city oyun halısı, trafik halısı ve trafik oyun halısı modelleri en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İvi Halı Modelleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git