İstikbal Yemek Takımları

Modanın öncü firmalarından olan İstikbal Mobilya şık ve gösterişli yemek takımları ile evlerinizi süslemeye devam ediyor.

İstikal Yemek Odası Takımları

İstikbal mobilyanın şık ve modern yemek takımlarını görmeden yemek takımı almaya karar vermeyin. Birbirinden şık ve estetik görünümlü ürünleri İstikbal Mobilya kalitesi ile birleşmesi sonucu evlere modern görünüm katan takımlar meydana çıkmıştır.

Gençlerin gözdesi olan yemek takımları her zevkten ve her bütçeden kişiye hitap etmektedir. Vadeli ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Yemek odası tasarımlarında sabit yemek odası takımları bulunduğu gibi aynı zamanda açılıp kapanabilen yemek odası modelleri de bulunmaktadır.

İstikbal mobilya aynı zamanda bir üründen bir çok ebatı bulunmakta olup ister büyük isterse küçük evlere uygun modelleri bulunmaktadır. Yemek odalarında isterseniz tam takım alabilir, isterseniz de parça parça alma imkanı sunmaktadır. Sandalyelerde farklı kumaş seçenekleri bulunmakta olup sevdiğiniz ve beğendiğiniz kumaşı tercih etme imkanı sunmaktadır.

İstikbal yemek odası fiyatları 750 Tl ile 2500 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında ürünleri bulunmaktadır. İsterseniz elden isterseniz de tüm kredi kartlarına taksit imkanı ile bu ürünleri 9 ile 12 aya varan vadelerde satın alabilirsiniz.

Ürünleri kullanan kişiler ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerilerini youmlar kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirler…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git