İstikbal Yemek Odası Takımı

İstikbal şıklığı ve kalitesi ile buluşan yemek odası takımları hayatınıza sadece yemek odası olarak değil aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak ve keyif katacak ürünleri ile karşımıza çıkmaktadır.

İstikbal Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

İstikbal  Mobilya her zaman ve herkesin zevkine uygun yeni tasarımları, farklı modelleri, kalitesi, estetik ve kullanışlı ürünleri karşımıza çıkaya devam etmektedir. Birçok ürünü bayanlar ve genç tarafından çok beğenilmekte olup, erkeklerin aramış olduğu kalite, dayanıklılık, uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları nedeni ile çok tercih edilen mobilya üreticisi konumunda bulunmaktadır.

Bir çok farklı renk seçeneği bulunmakta olup, ürünlerinde insan sağlığına zararlı ve kansorejen madde içeren ürünler kullanmamaktadır. Tüm üretmiş olduğu ürünler E 1 normlarına uygundur. Cam olan yemek masalarında temperli cam tercih edilmiş ve kırılma gibi durumlarda tehlike oluşturmayacak temperli camları kullanmışlardır.

Masalarda açılır ve kapanır sistem sayesinde isterseniz 4 kişilik olan masayı açarak 6 ile 8 kişiye uygun hale getirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde evlerde çok yer kapmadan ve misafirleriniz geldiğinde onlara da hizmet edecek olan tasarımı seçmiş olursunuz.

Sandalye kumaşlarınd abirinci sınıf kumaş tercih edilmiştir. Kumaşlar silinmeye bağlı olarak yıpranmayacak özelliklere sahiptir. Aynı zamanda sandalye kumaşlarını kendiniz beyenebilirsiniz. Sandalyeler ergonomik standartlar göz önüne alınarak üretilmiştir.

İstikbal yemek odası takımı fiyatları 2000 Tl ile 7000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır Kredi kartına yada elden taksit şimkanları bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git