İstikbal Sehpa Modelleri

Evlerde salon ve misafir odaların da çok tercih edilmekte olan sehpa modelleri  İstikbal markası ile buluşmuş ve otaya şık ve estetik tasarımlar ortaya çıkmıştır….

İstikbal Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

 Sehpa modelleri kendileri küçük olmasına rağmen ev dekorasyonlarına katmış oldukları artıları çok fazladır. Evlerde çok kullanılmakta olan ev aksesuarları arasında yer almaktadır. Son zamanlarda çok şık ve estetik tasarımları bulunmakta olan bu modeller İstikbal Mobilya çizgisi ile birleşmiş olan tasarımları bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yerini almıştır.

Sehpa tercih ederken dikkat edilmesi gereken noktaların başında hafif, kullanışlı, temizliği kolay ve evde kullanmış olduğunuz mobilya tasarımları ile uyumlu ve renk uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

İstikbal mobilya bacaklı sehpa modelleri yada İstikbal mobilya tekerlekli sehpa modellerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Çok şık ve estetik tasarımları evinize ayrı bir hava katacaktır.

İstikbal sehpa fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup peşin alımlarda indirim yaptırabileceğiniz gibi size uygun vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

En çok tercih edilen renkler arasında beyaz ve krem sehpalar, kahve tonları yada beyaz ve kahve renkleri birleştirilerek çift renk uyumundan yararlanarak tasarlanmış ürünler çok tercih edilmektedir. İstikbal sehpa modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir ve yorumlar kısmından ürün hakkında yorum yapabilir ve diğer okurların yorumlarından faydalanabilirsiniz…

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git