İstikbal Puf ve Berjer Takımları 2022-2023

Evlerde bayanlar tarafından çok tercih edilen puf ve berjer modelleri şimdi İstikbal kalitesi ve şıklığı ile evlerinizi süslemeye devam ediyor…

İstikbal Puf ve Berjer Modelleri

Ev dekorasyonuna katkıda bulunan puf ve berjer modelleri ile salon ve misafir odalarınıza ayrı bir şıklık ve estetik katabilirsiniz. Konfor ve estetiği ile evlerde çok tercih edilen bu ürünler istikbal çizgisi ile buluşması sonucu ortaya kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerin ortaya çıkmıştır.

Sandıklı puf modelleri yada çekmeceli puf modelleri evlerde çok tercih edilmektedir. Bu modeller hem oturmak için kullanılmakta ayn zamanda içlerine çeşitli şeyler koymak içinde kullanılmaktadır.

Berjer uzanma yada dinlenme koltukları ise salonlarda misafir odalarında kullanıldığı gibi yatak odalarında da kullanılmaktadır. Yatak odası başlık yada mobilyaları ile uyumlu renkler tercih edildiğinde ortaya şık ve modern bir yatak odası görüntüsü sunmaktadır.

İstikbal Puf ve Berjer fiyatları 100 Tl ile 750 tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa çıkmaktadır. İstikbal Puf ve Berjer modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde evinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

İstikbal Puf ve Berjer modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

İstikbal Puf ve Berjer Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git