İstikbal Portmanto Modelleri

Evlerin giriş kısımlarında kullanmış olduğumuz İstikbal  Portmanto Modelleri yeni tasarımları şıklığı ve görselliği ile göz kamaştırmaya devam ediyor…

İstikbal  Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Evlerimizin giriş kısmında bulunan portmantolar kıyafet asmak, çanta asmak ve diğer eşyalarımızı koymak için kullandığımız çok kullanışlı ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Evlerde antre bölümü olarak adlandırdığımız alanlarda çok hoş ve estetik bir hava katmakta olan bu ürünler İstikbal kalitesi ve tasarımları ile evlerimize daha güzel bir görünüm katmaktadır. İstikbal kendi tarzını ve uzmanlığını katmış olduğu bu ürünler evlerimizde uzun yıllar kullanabileceğimiz dayanıklılıkta üretim yapılmaktadır.

Ayakkabı, çanta, mont, polar gibi bir çok kullandığımız ürünleri koyabileceğimiz farklı tasarımları bulunmaktadır. İstikbal portmanto ürünleri kolay açılabilir ve kapanır kapakları, çok kullanışlı bölmeleri, şıklığı, estetiği ve aynalı modellere sahip olması nedeni ile çok tercih edilmektedir.

İstikbal portmanto çeşitleri ile ön plana çıkmaktadır. Farklı tasarım ve ebatlarda bulunan ürünleri ile farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır.İstikbal carmen portmanto modelleri, İstikbal tual portmanto modelleri, İstikbal caprice portmanto modelleri, İstikbal eva pormanto modelleri, İstikbal vesta portmanto modelleri, İsitkbal zenit portmanto modelleri, Peria Portmanto modelleri en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

İstikbal portmanto fiyatları 1000 Tl ile 5000 TL arasında değişmektedir.

En çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modeller arasından beğenmiş olduğunuz ürünü istikbal mağazalarından uygun fiyat ve taksitli alış veriş seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Ürünler hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşabilirsiniz.

Caprice Portmanto

Caprice Portmanto

Eva Portmanto

Eva Portmanto

Glory Portmanto

Glory Portmanto

Perla Portmanto

Perla Portmanto

Tual Portmanto

Tual Portmanto

Tual Portmanto

Tual Portmanto

Zenit Portmanto

Zenit Portmanto

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git