İstikbal Ofis Sandalyeleri

İstikbal ofis sandalyeleri çok tercih edilen yeni, şık tasarımları ile modern bir ofis tasarımı oluşturmak isteyenler tarafından çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır…

İstikbal Ofis Sandalyeleri ve Ofis Koltuk

İstikbal firması sadece evler için değil aynı zamanda iş yeri ve ofisler içinde üretmiş olduğu bir çok ürünü bulunmaktadır. Garantili, kaliteli ve şık tasarımlarını tercih ederek güvenli bir alış veriş için istikbal firmasını tercih edebilirsiniz.

İstikbal ofis koltuğu ve sandalyeleri fiyatları 150 Tl ile 500 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ödeme seçenekleri içinde dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İstikbal sandalye kampanyaları takip ederek aynı ürüne %40 daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. İstikbal kampanyaları yılın belirli dönemlerinde belirli ürünlere yapılmaktadır. Ürünleri isterseniz direk İstikbal satış noktalarından dilerseniz de online olarak online satış sitesi üzerinden alabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kurulum imkanlarından yararlanabilirsiniz. Çok geniş bir dağıtım ağına sahip olan şirket yurt içinde satış ve yetkili servis imkanları bulunmaktadır.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git