İstikbal Kanepe Modelleri  

Evlerde salon ve oturma odaları tasarımlarında çok tercih edilmekte olan İstikbal kanepe modelleri ile zarif ve estetik görünüme sahip bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz…

İstikbal Kanape Modelleri ve Fiyatları

Evlerde kullanmış oldukları mobilyaları değiştirmek isteyen kişiler İstikbal kanepe modellerini görmeden karar vermeyin. İstikbal yeni tasarım kanepe modelleri şık ve estetik tasarımları ile çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

Bir çok farklı renk seçenekleri bulunmakta olup çift renk kullanılarak üretilmiş olan tasarımları çok tercih edilmektedir. Kanepeler alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de dayanıklı ve kaliteli olması çok önemlidir. Yatak olarak da kullanılmakta ve aynı zamanda alt kısımlarında bulunan yerlerde bir çok eşya muhafaza edilmektedir.

İstikbal kanepe fiyatları  750 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup vadeli ödeme seçenekleri içinden size en uygun olan taksitli ödeme seçeneğini kullanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İstikbal kanepe tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun ve en sevdiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git