İstikbal Genç Odası Takımları

Yeni tasarımları ve birbirinden güzel modelleri ile İstikbal genç odası tasarımları çocuklarınızın çok hoşuna gidecektir…

İstikbal Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretim yapmakta olan İstikbal Mobilya ürünleri kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Sektöründe üretmiş olduğu ürünlerin yeni ve farklı tasarımları şık ve modern bir görünüme sahiptir.

Genç kız ve erkeklere özel olarak üretmiş olduğu genç odası tasarıları onların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Çok kullanışlı ve gençlerin rahat edebilecekleri bu tasarımlar bir çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Dinamik, şık ve konforlu bu yatak odası takımları ile çocuklarınıza alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. İstikbal genç odası takımları fiyatları  1500 tl ile 4000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Taksit imkanlarından yararlanarak bu ürünleri 9 ile 12 ay bade seçeneklerinden yaralanarak sahip olabilirsiniz.

İstikbal genç odası takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleme fırsatı bularak çocuklarınıza alacağınız ürüne karar verebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git