İstikbal Dresuar Modelleri

İstikbal dresuar setleri, ölçüleri, İstikabal dresuar fiyatları, ödeme seçenekleri, kampanyalar ve İstikabal Dresuar modelleri ve en güzel dresuar resimleri…

İstikbal Dresuar Modelleri ve Fiyatları

Evlerde giriş kısımlarında ve antrelerde çok tercih edilmekte olan dresuarlar bulundukları evlere ve ofislere şık ve modern bir görünüm katmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde ilk giriş kısımlarında gelen misafir ve ziyaretçilere ilk bakışta güzel bir izlenim ve modern görünümleri ile etkilemektedir.

Modern dresuar modelleri ve klasik modern dresuar modelleri içinde istediğinizi tercih ederek estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynalı dresuar modelleri yada çekmeceli dresuar modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

En çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem ve koyu kahve rengi tonları çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almaktadır. İstikbal dresur fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan  fiyat aralıklarında çok zarif ve şık modellere sahip olabilirsiniz. İsterseniz peşin, istersenizde vadeli ödeme seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve şık tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

 

Glory Dresuar

Glory Dresuar

İstikbal Dresuar

İstikbal Dresuar

İstikbal Golden Dresuarİstikbal Golden Dresuar

İstikbal Golden Dresuar

Zenit Dresuar

Zenit Dresuar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git