İstikbal Bebek Odası Takımları

Bebek odası almayı yada değiştirmeyi düşünüyorsanız; İstikbal yeni bebek odası takımlarını incelemeden karar vermeyin…

İstikbal Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

İstikbal Bebek Odası Takımları 2016 yılına özel olarak üretmiş olduğu tasarımlar çok şık ve kullanışlı ürünler üretmiştir. Erkek bebekler ve kız bebekler için özel olarak üretilmiş tasarımları anne ve anne adayları tarafından çok beğenilmektedir. Kız bebekler için pembe bebek odası takımları, mavi bebek odası takımları erkek bebeklere özel olarak üretilmiştir.

İstikbal Arya Bebek Odası Takımı

İstikbal Arya Bebek Odası Takımı

Ürün üç kapalı modeli yanı sıra sürgülü kapılı gardırop modelleri bulunmaktadır. Çocuk odalarında yer sorunu olanlar sürgülü kapılı modelleri tercih edebilirsiniz. Resimde görülen modellere uygun olarak ek çocuk odası ürünleri bulunmaktadır. Arya Bebek Odası Fiyatı: 2754 peşin fiyatına satılmakta olup, vadeli olarak satıl alındığında vadeye göre fiyat değişmektedir. Sürgülü kapılı takım fiyatı: 3606 Tl ödeyerek satıl alabilirsiniz. Kredi kartına 5 ile 12 aya varan taksit imkanları bulunmaktadır.

İstikbal Vesta Kız Bebek Odası Takımı

İstikbal Vesta Kız Bebek Odası Takımı

İki kapaklı gardırop, bebek karyolası, şifonyerden oluşan bu takım çok kullanışlı ve pembe renkleri ile kız bebekler için özel olarak üretilmiştir.  Gardıropların üç kapalı modelleri, sürgülü kapılı gardırop tasarımları bulunmaktadır. Bebek beşiği çekmeceli tasarımı çok ile çok kullanışlıdır. Bu takıma uygun çalışma masası, kitaplık, ranza, ranza başlıkları ve çalışma masası da bulunmaktadır. Vesta Bebek Odası Takımı Fiyatı: 1519 Tl peşin fiyatı ile satışa sunulmakta olup kredi kartına 12 aya varan taksit imkanları bulunmaktadır. Ürünlerde değişiklik yapabilir ve buna göre fiyatlar değişmektedir.

İstikbal Vesta Erkek Bebek Odası Takımı

İstikbal Vesta Erkek Bebek Odası Takımı

Ürün özellikleri ve fiyatı kız bebekler için üretilen ile aynıdır. Sadece renk farkı bulunmaktadır. Erkek bebekleriniz için kesinlikle bu ürünü tercih edebilirsiniz.

İstikbal Perla Bebek Odası Takımı

İstikbal Perla Bebek Odası Takımı

Bebek odası takımının iki kapaklı ve üç kapaklı gardırop modelleri bulunmaktadır. Bebek odası büyüklüğüne göre uygun olan tasarımı tercih edebilirsiniz. Perla Bebek Odası Fiyatı: 1633 Tl sahip olabilirsiniz. Üç kapaklı genç odası takımı 1830 Tl satılmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git