İstikbal Bebek Odası Takımları

İstikbal bebek odası takımları isterseniz tam takım istersenizde parça parça satışa sunulmkata olup farklı ve şık tasarımları ile bebek odalarını süslemeye devam ediyor…

İstikbal Bebek Odaları ve Fiyatları

İstikbal bebek oda takımları ile evleriniz şık ve estetik bir görünüm kazanırken diğer taraftanda bebeğiniz rahat ve mutlu olacaktır. İstikbal bebek odası takımları isteyenlere tam takım, isteyenlere ise de parça parça satışa sunulmaktadır.

İstikbal kız bebek oda takımları genellikle pembe ve kırmızı renkler ön plana çıkmakta olup, erkek bebek odası tasarımlarında mavi renkler ve arabalı modeller ön plana çıktığını görmekteyiz.

İstikbal mobilya ürünlerini kalitesi ve güvenilirliğinden hiç şüphe etmeden satın alabilirsiniz. Sektörde bir çok farklı tasarımları bulunmakta olup, her geçen gün şık ve modern tasarımları karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

İstikbal bebek odaları bebeklerin sağlıkları ile uyumlu ürünler üretmektedir. Kullandıkları malzemeler bebek sağlığına zarar vermeyecek olanlar tercih edilmiştir. Bebek odalarında ve beşiklerde yüksek korkuluklar tercih edilmiş ve bebeklerin düşmemesi için gerekli olan tüm tedbirler alınmış durumdadır.

İstikbal bebek odası dolapları tek kapılı ve çift kapılı modelleri bulunmakta olup aynı zamanda çekmeceli modelleri de bulunmaktadır. Kullanıma bağlı olarak değişik tarzda dolapları bulunmaktadır. En çok tercih edilen modelleri arasında, Diana bebek odası takımı, Vesta bebek odası takımı, Arya bebek odası takımı ve Peria bebek odası takımı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Beşik almayı düşünenler için Futuro Beşik önerebiliriz.

İstikbal en çok tercih edilen bebek odası takımlarıondan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bebeğinize en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz.

İstikbal bebek odası tasarımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git