İstikbal Baza Başlıkları

Yatak odası tasarımlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan baza başlıkları yatak odası dekorasyonuna çok büyük katkı sağlamaktadır….

İstikbal Baza Başlık Modelleri

İstikbal mobilya sektöründe kaliteli, dayanıklı, şık ve estetik görünüme sahip ürünleri ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden retmiş olduğu ürünleri kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir.

İstikbal baza başlık modelleri her zevkten kişiye hitap etmekte olduğu çok şık modelleri bulunmaktadır. Renk olarak en çok tercihe edilen renkler arasında beyaz, krem, bej, kahve tonlarında çok tercih edilen baza başlık renkleri arasında yer almaktadır.

Klasik baza başlık modelleri ve modern baza başlık modelleri olarak her yatak odası takımına uygun tasarımları bulunmaktadır. Kumaş baza başlık modelleri ve deri baza başlık modelleri bulunmakta olup yatak odası tasarımına bağlı olarak isteğinize sahip olabilirsiniz

İstikbal baza başlık fiyatları 500 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. İsterseniz peşin isterseniz de taksit imkanlarından yararlanarak bu ürünlere vadeli olarak sahip olabilirsiniz.

2016 model istikbal baza başlıkları

2016 model istikbal baza başlıkları

Beyaz renk istikbal baza başlıkları yatak odası dekorasyonunda çok tercih edilmektedir. Her yatak renk yatak odası takımına kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Şık ve estetik yatak odası dekorasyonu için bu başlıkları tercih edebilirsiniz.

Beyaz renk istikbal baza başlıkları

Beyaz renk istikbal baza başlıkları

En güzel istikbal baza başlıkları ile yatak odanızda modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Yatak odalarına çok güzel bir görsellik sunmakta olan baza başlıkları İstikbal kalitesi ve şıklığı ile yatak odalarınızı süslemeye devam ediyor.

En güzel istikbal baza başlıkları

En güzel istikbal baza başlıkları

Kahve tonlarda istikbal baza başlıkları

Kahve tonlarda istikbal baza başlıkları

Krem rengi istikbal baza başlıkları ile yatak odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Krem renk baza başlıkları gençler tarafından çok tercih edilmekte olan baza başlıkları arasında yer almaktadır.

Krem rengi istikbal baza başlıkları

Krem rengi istikbal baza başlıkları

Sarı rengi sevenler için özel üretilmiş olan İstikbal baza başlığı modeli. Rahat ve şık görünümüyle evlerine neşe katacak bir model.

Sarı renk istikbal baza başlıkları

Sarı renk istikbal baza başlıkları

İstikbal Mobilya’nın en güzel modellerinden bir tanesi olan bu baza modelini İstikbal mağazalarında bulabilirsiniz.

Turkuaz renk istikbal baza başlıkları

Turkuaz renk istikbal baza başlıkları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git