Islak Kum Rengi Duvar Boyası

Ev dekorasyonunda kullanmış olduğunuz diğer mobilya ve aksesuarlarla uyumlu bir renk olan Islak kum duvar boyası rengi evlere şık ve modern bir görünüm vermektedir…

Islak Kum Bej Duvar Boyası

Yaz aylarında yaklaşması ile birlikte evlerde tatlı bir bahar temizliği havası başlamaktadır. Ev hanımları her yılın moda renkleri ile ev duvarlarını boyamak istemektedir. Boya evlerde kirlenmesi yada mevcut renkten sıkılma gibi durumlarda sık sık değişiklik yapmış olduğumuz duvar dekorasyonu uygulamalarındandır.

Islak kum duvar boyası rengi evde bulunan mobilya ve diğer bir çok ev aksesuarı ile uyumlu bir renktir. Özellikle ahşap mobilyalarla çok güzel bir uyum yakalamış bir renktir. Aynı zamanda evlere huzur ve ferah dolu bir hava katmaktadır.

Islak kum duvar boyası rengi ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyebilir ve ürünlerle ilgili bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Islak Kum Rengi

Islak Kum Rengi

Islak Kum Rengi Renk Kodu: 2215’tir. Aydınlanma ve güneş ışığı sorunu olan evlerde ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Açık renk olması nedeni ile ferah bir görünüm ve ışık dağılımında iyi bir renk seçeneğidir.

Islak Kum Rengi Salon

Islak Kum Rengi Salon

Evlerde her odada gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu renk özellikle salon ve misafir odalarında çok hoş ve estetik bir görünüm katmaktadır. Açık ve koyu tonları bulunmakta olan bu boyanın özellikle açık tonları daha çok tercih edilmektedir.

Islak Kum Rengi Yatak Odası

Islak Kum Rengi Yatak Odası

Yatak odaları evlerde az güneş alan yerler arasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı yatak odalarında açık renkler tercih edilmektedir.En çok tercih edilen boyalar arasında Islak Kum rengi bulunmaktadır. Yatak odası takımları ile uyum halindedir.

Islak Kum Rengi Yatak Odası Tasarımı

Islak Kum Rengi Yatak Odası Tasarımı

Her renk yatak odası ile uyumlu renk olan ıslak kum rengi ile şık ve estetik görünüme sahip yatak odası tasarımları oluşturabilirsiniz.

Islak Kum Rengi Yatak Odası Dekorasyonu

Islak Kum Rengi Yatak Odası Dekorasyonu

Bu rengin koyu tonları da yatak odası dekorasyonunda tercih edilmektedir. Koyu tonları yatak odası dekorasyonunda nasıl göründüğü ile ilgili olarak fotoyu inceleyebilirsiniz.

Islak Kum Rengi Duvar Boyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git