İpten Süs Eşyası Yapımı

admin

İpten süs eşyası yapımı, ip ile yapılan ev dekorasyon ürünleri, ip düğüm atma teknikleri, evde ip ile yapılan ürünler ve yapımı…

İpten Süs Eşyaları ve Yapımı 

Kendiniz yapmak anlamına gelen diğer bir deyişle Kendin Yap, giderek daha popüler hale geliyor. Peki, satın almak yerine ipli ürünler yapıyorsanız sorun olur mu? Bu yaklaşım sayesinde, kirliliği azaltır ve daha sorumlu bir tüketim biçimini benimsersiniz.

Ayrıca, yapılan nesne mağazadan daha iyi olacaktır çünkü kalple yapılmış olacaktır. Öyleyse hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı serbest bırakın, göreceksiniz, moraliniz için iyi!

Tavsiyelerimiz, fotoğraflarımız ve öğretici açıklamalarımız sayesinde zamanla ilerleyebilecek ve daha rafine şeyler tasarlayabilecek ve size uygun bir koza dekor atmosferi yaratabileceksiniz. Değer biçme, kişisel tatmin ve gurur o zaman sizin elinizde olacak, hazır, örgü (kravat)! İp dekoratif ürünlerinizi bu makrome tekniği ile tanımlayabileceksiniz. Makrome, bir tür ip veya ip üzerinde birbirine bağlanmış bir dizi düğüm yapmaktan ibarettir. Aşağıda, adlar ve açıklamalarla başlamak için bazı düğüm örnekleri verilmiştir. 

Sizlerde bu düğüm örnekleri ile ortaya çok şık ve estetik tasarımlar çıkarabilirsiniz. Ürünler hakkına bilgi görüş ve önerilerinizi sitemizin yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Çevre duyarlı ürünler üretebilirsiniz.

İpten Süs Eşyası Yapımı
İpten Süs Eşyası Yapımı-2
İpten Süs Eşyası Yapımı-3
İpten Süs Eşyası Yapımı-4
İpten Süs Eşyası Yapımı-5
İpten Süs Eşyası Yapımı-9
İpten Süs Eşyası Yapımı-10
İpten Süs Eşyası Yapımı-12
İpten Süs Eşyası Yapımı-13
İpten Süs Eşyası Yapımı-14
İpten Süs Eşyası Yapımı-15

Yorum yapın