İpek Tekli Koltuk

İpek Mobilya tekli koltuk modelleri, en yeni ve şık tasarımları, İpek tekli koltuk tasarımları ürün fiyatları ve ürün görselleri…

İpek Tekli Koltuk Modelleri ve Fiyatları

İpek mobilya tekli koltuk modelleri yeni ve şık tasarımları ile bu yılın en güzel tasarımlarını oluşturan mobilya üreticileri arasında bulunmaktadır. İpek mobilya tekli koltuk modelleri bayanların beğenisi kazanmış ve çok kaliteli ve şık modelleri bulunmaktadır. Bu ürünleri evlerde oturma odası başata olmak üzere salon ve misafir odası tasarımlarında kullanabilirsiniz.

Tekli koltuk seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kullanmakta olduğunuz diğer oturma grubu ve koltuk takımları ile olan renk uyumudur. Kaliteli ve dayanıklı olması önemlidir. Kumaş kalitesi olarak A sınıf kumaş kullanılan tasarımları tercih etmelisiniz. Tekli koltukların hafif olması ve tek kişi ile kolayca taşınması evlerde ev hanımlarına temizlikte kolaylık sağlamaktadır. Tekli koltuk örtüleri kullanarak bu ürünleri hem koruyabilir hemde uzun yıllar kullanma imkanı elde edebilirsiniz

İpek Mobilya bu yıl yapmış olduğu kampanyalardan yararlanarak aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. İpek mobilya tekli koltuk fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan aralıklar da satışa sunulmaktadır. Ürünleri ister peşin isterseniz de taksit imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

İpek en güzel tekli koltuk modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu ürünler içinden evinize en uygun olan tercih edebilirsiniz. Ürünleri  İpek Mobilya bayileri yada online satış sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git