İpek Portmanto Modelleri  

İpek portmanto modelleri ile evlerinizin giriş ve antre kısımları dah şık ve modern bir görünüm kazandırabilir ve farkındalık oluşturabilirsiniz…

İpek Portmanto Modelleri ve Fiyatları

 Evlerde giriş ve antre kısımlarının dekorasyonunda tercih edilmekte olan bu ürünler evlere farklı bir hava ve şıklık katmaktadır. Ev dekorasyonunda giriş kısmının şık olması çok önemlidir. Eve gelen kişilerde ilk izlenim bu kısımda başlamaktadır.

Aynı zamanda elbise asmak için askılı portmanto modelleri, aynalı portmanto modelleri, çekmeceli portmanto modelleri ile toplu ve düzenli bir görünüm elde edilmekte ve çok kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır.

İpek Mobilya capris portmanto modelleri ile bir çok özelliği bir arada bulabilirsiniz. Bu model en çok satan ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Dolaplı portmanto modelleri de yine evlerde ve iş yerlerinde çok tercih edilmektedir.

İş yeri gibi mekanlarda da hem kullanım hemde ortama ayrı bir hava katmakta olan bu ürünler modern tasarımlar oluşturmak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

İpek Portmanto fiyatları 500 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünlerden oluşan foto galeriyi inceleyerek evinize ve iş yerinize en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git