İpek Orta Sehpa

Mobilya sektöründe hizmet vermekte olan İpek mobilya çok farklı tasarımları ile evlerimize renk katmaya devam etmektedir.İpek orta sehpa modelleri yeni modelleri ile evlere şık ve estetik bir görünüm katmaktadır.

İpek Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpalar mobilya takımlarının olmazsa olmaz aksesuarları arasında bulunmakta olup şık ve modern tasarımları ile salon ve misafir odası takımları arasında yerini almaktadır. Eski zamanlarda çok yaygın olmayan orta sehpalar günümüzde mobilya takımlarını tamamlayan unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şık ve modern görünümlü orta sehpaların yanında klasik mobilya tutkunları için klasik sehpa modelleri de bulunmaktadır. Farklı renk tasarımları bulunmakta olup en çok tercih edilen renkler arasında siyah, beyaz ve krem renk olan sehpalar çok tercih edilmektedir. Orta sehpa renk tercihleri mobilya takımlarına uygun renklerden tercih edilmelidir. Kullanışlı ve dayanıklı olması da alış veriş yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konudur.

İpek orta sehpa fiyatları 250 Tl ile 1000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. İpek kampanyalarını takip ederek aynı ürünü daha uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İpek mobilya orta sehpa modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de gizli sehpa modelleridir.İpek orta sehpa modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizlerde bu ürünleri inceleyerek evinize ve mobilyalara en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

İpel orta sehpa modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

İpek Orta Sehpa

İpek Orta Sehpa

Evlerde salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Beyaz ve kalp şeklinde olan bu tasarım ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir.

Beyaz İpek Orta Sehpa

Beyaz İpek Orta Sehpa

Beyaz orta sehpa modelleri içinde şık ve estetik bir görünüm sunmakta olan modern sehpa tasarımları arasında yer almaktadır. Bir çok koltuk ve salon takımı ile uyumlu bir modeldir.

Dikdörtgen İpek Orta Sehpa

Dikdörtgen İpek Orta Sehpa

Dikötgen şeklinde ve açık kahve renklerinde olan bu renk misafir odası takımları ve salon koltuk takımları ile uyumlu ve dayanıklı bir sehpa modelidir.

Estetik Görünümlü İpek Orta Sehpa

Estetik Görünümlü İpek Orta Sehpa

Evlerde ve ofis ortamlarında tercih edilmekte olan estetik görünümlü ve taşınması kolay hafif bir tasarımdır.

Farklı İpek Orta Sehpa

Farklı İpek Orta Sehpa

Yeni tasarım bir modeldir. Raylı sistemleri ile büyük ve küçük halde kullanıma elverişli ve açıklır kapanır özelliği ile içerisinde bir takım eşyalarınızı koyabilirsiniz.

İki Renkli İpek Orta Sehpa

İki Renkli İpek Orta Sehpa

İki renkli ve modern görünüme sahip bir üründür. Salon takımları ile çok uyumlu bir tasarımdır. Beyaz ve kahve renkleri birleşimi güzel bir görünüme sahiptir.

Kahve Rengi İpek Orta Sehpa

Kahve Rengi İpek Orta Sehpa

Kahve rengi olan bu yeni tasarım soz zamanlarda çok tercih edilmektedir. Özellikle salon ve oturma odaları da tercih edilmekte olup çekmeceli gibi olup alt kısmına okumuş olduğunuz dergi, gazete ve tv kumandalarını koymanız için özel olarka tasarlanmış bölümü bulunmaktadır.

Yeni Nesil İpek Orta Sehpa

Yeni Nesil İpek Orta Sehpa

Şirketlerin üretmiş olduğu çok amaçlı ve çok kullanışlı sehpa tasarımlarına örnek olacak bir üründür. Orta sehpa olarak üretilmiş olan çeşitli özelliklerde ilav edilmiş yemek masası ve bilgisayar masası gibi kullanım özellikleri de ilave edilmiştir.

Leon Deri İpek Orta Sehpa

Leon Deri İpek Orta Sehpa

Leon deri ipek orta sehpalar evlerde ve iş yerleri ve ofis tasarımlarında çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Hafif ve taşınması kolaydır. tek kişi tarafından kolaylıkla taşınabilmektedir.

Modern İpek Orta Sehpa

Modern İpek Orta Sehpa

Kare İpek Orta Sehpa küçük ve şık tasarımlar arasında yer almaktadır. Her renk mobilya takımına uygun renk seçenekleri bulunmaktadır.

Yeni İpek Orta Sehpa

Yeni İpek Orta Sehpa

Yeni tasarım İpek Orta Sehpa tasarımları evlerde salon ve oturma odalarına modern bir ev havası katmakta olup aynı zamanda çok kullanışlı tasarımlar arasında yer almaktadır.

İpek Orta Sehpa Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mutlu dedi ki:

    Kahve rengi İpek Orta Sehpa nerede bulabiliriz ? Sipariş üstüne gelebilir mi?

Sayfa başına git