İpek Köşe Takımları

İpek köşe takımları şık ve modern tasarımları ile son yıllarda ev dekorasyonunda çok tercih edilmekte  olan tasarımlar arasında yer almaktadır…

İpek Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

Köşe takımları evlerde köşeli olan sal0n ve oturma odalarında çok tercih edilmektedir. Evlerde yer sıkıntısı olan ve küçük evlerde şık bir dekor ortaya çıkarmakta olup aynı zamanda kullanıldıkları ortama ferah bir görünüm katmaktadır.  İpek köşe koltuk takımları bir çok farklı renk seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Kalite, konfor, müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir.

Farklı renk tasarımları bulunmaktadır. Tek renk köşe koltuk takımları bulunmakta olup aynı zamanda çift renk kullanılarak uyumlu ve şık tasarımlar ortaya çıkmıştır.

Şık ve sıra dışı tasarımları ile bulundukları ortama hoş bir hava katmaktadır. Bayanlar tarafından çok beğenilmekte olan tasarımları bulunmaktadır.

İpek köşe koltuk takımları fiyatları 1000 Tl ile 3000 Tl arasında değişmekte olup peşin alımlarda %20 varan indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredi kartına yada elden taksit imkanları ile bu ürünleri 9 ile 12 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve sevilen tasarımlarından oluşan bir foto galeri ahzırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun tasarımlar ile süsleyebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git