İpek Kanepe Modelleri  

Kalite ve konforu bir arada bulabileceğiniz İpek Kanepe  Modelleri ile evler artık daha şık ve modern bir görünüme kavuşmaktadır….

İpek Kanepe Modelleri ve Fiyatları

 Salonlarda ve evlerde şık ve konforu bir arada yaşamak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmekte olan İpek kanepe modelleri bir çok renk seçeneği ve farklı tasarımları ile müşterilerinin beğenisine çıkmaktadır. Gerek kaliteli, gerekse görünümlerinden dolayı bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan İpek mobilya ürünleri bir çok kişi tarafından çok tercih edilmekte olan bir modeldir.

Sınırsız renk seçeneği ve farklı tasarımları ile her bütçeden ve her zevkten kişiye hitap etmektedir. İpek mobilya kanepelerde genelde iki renk konsepti ile üretmektedir. İki uygun olan renk bir kanepede toplanmış ve şık ve estetik bir görünüm sunması hedeflenmiştir.

Klasik kanepe modelleri ve modern kanepe modelleri ile her tarzdan ürünleri bulunmaktadır. İpek kanepe modelleri içinden açılıp kapanabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Bu kanepeler aynı zamanda yatak olarak da kullanabilirsiniz.

İpek kanepe fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında değişen modelleri bulunmaktadır. İsterseniz peşin ödeme yaparak indirim isteyebilir yada kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz..

İpek kanepe modelleri içinden en çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

İpek kanepe modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

İpek Kanepe Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git