İpek Genç Odası Takımları

Gençler tarafından çok tercih edilmekte olan İpek genç odası takımları ile şık ve modern görünüme sahip genç odası tasarımları oluşturabilirsiniz…

İpek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençler tarafından çok tercih edilen genç odası tasarımları arasında İpek Mobilya tasarımlarını incelemeden genç odası almamanızı tavsiye ederiz. Bay yada bayan fark etmeksizin her yaş grubundan gençlere hitap eden şık ve modern tasarımları gençler tarafından çok tercih edilmektedir.

Çocukluk döneminden sonra gençlik dönemine geçiş yapan çocuğunuza alabileceğiniz en uygun hediyeler arasın da genç odası takımları yer almaktadır. İpek Mobilya genç odası modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında; Dinamik genç odası takımı, Venice genç odası takımı, Latte genç odası takımları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

İpek mobilya tasarımları her geçen gün son teknolojiyi kullanarak üretimleri yapılmakta olup şık ve modern tasarımları ile gençlerin kalbinde yerini almayı başarmıştır. Bu tasarımlar da ayrıca bir gencin ihtiyacı olabilecek olan her şey düşünülmüş ve modern tasarımlar ortaya çıkmıştır.

Renk seçenekleri arasında beyaz, kırmızı, pembe ve kahve tonları çok tercih edilmiştir. İpek Mobilya genç odası fiyatları 2000 Tl ile 3500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Bu ürünler isterseniz tam takım olarak isterseniz de parça olarak satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına 12 aya kadar taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ürünlerde oluşan bir foto galeri hazırladık . Sizde çocuğunuza en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Genç odası takımları hakkındaki bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git