İpek Duvar Üniteleri

Ev dekorasyonunda özellikle son zamanlarda moda halinde gelen duvar üniteleri şimdi İpek Mobilya kalitesi ile birleşerek evleriniz de yerini almaya devam ediyor…

İpek Mobilya Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

 Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan duvar üniteleri son zamanlarda salon ve misafir odası dekorasyonları arasında çok tercih edilmektedir. Tasarımcılar tarafından çok özel olarak üretilmiş olan bu ürünler evlere çok modern ve şık bir görünüm vermekte ve tv çevresinde oluşan dağınıklık bu ünitelerle ortadan kalkmakta olup toplu bir görünüm vermektedir.

İpek kalitesi ve dayanıklılığı ile kullanıcıları tarafından tam not almış bu ürünleri sizlerde evlerinizde tercih edebilirsiniz.  Çekmeci ve raflı modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

En çok beğenilen ve tercih edilen renkler arasında beyaz, krem ve kahve tonları çok satılmakta olan renkler arasında yer almaktadır. İpek capris duvar ünitesi tasarımları bu yıl çok beğenilmekte ve en çok satılan modeller arasında yer almaktadır.

İpek mobilya duvar ünitesi fiyatları 1000 Tl ile 2500 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. İpek tv ünitesi fiyatları peşin alımlarda indirim imkanı sunmaktadır. Kredi kartına 6, 9, 12 ay taksit imkanlarından yaralanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

En çok tercih edilen modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek salon ve misafir odanıza en uygun tasarımı tercih edebilirsiniz.  Sitemizin  yorum kısmından ürünler hakkında yorum yapabilir ve diğer okurların ürünler hakkında ki yorumlarından faydalanabilirsiniz….

İpek Pl Sehpası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git