İnci Beyazı Duvar Rengi

Sade ve şık bir görünüm elde etmek için evlerde İnci beyazı duvar rengi tercih ederek ferah ve modern bir ev tasarımı yapabilirsiniz….

İnci Beyazı Duvar Boyası

Evlerde ven işyerlerinin iç mekanlarında kullanılmakta olan bu boya bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Evlerde kullanılmakta olan bir çok mobilya ve diğer ve aksesuarları ile uyumlu bir renkttir. Bu renk özellikle aydınlatma sorunu ve güneç ışığı almayan evlerde kullanıldığında daha ferah ve aydınlık bir ortam havası vermektedir.

Ferah ve iç açıcı ortamlar yakalamak için bu boyayı terih edebilirsiniz. Bu rengin tonları da bulunmaktadır. Açık ve kapalı tonlarından uygun olanı seçebilirsiniz. Evlerde özellikle salon ve misafir odalarında kullanılmakta olan bu boyayı evin diğer tüm odalarıda ve iç mekanlarda tercih edebilirsiniz.

İnci beyazı duvar boyası markaları ise bir çok boya üreticisi bu boyayı üretmektedir. Üreticiler arasında Polisan, Filli Boya, Marshall gibi büyük üreticilerin boyalarını tercih edebilirsiniz.

Bu boya ile boyanmış ev dekorasyon modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde galeriyi inceleyerek boya hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu renk hakkında bilgi görüş ve önerilerini yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımıza paylaşabilirsiniz.

İnci Beyazı Rengi

İnci Beyazı Rengi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git