İlginç ve Şık Banyo Dekorasyon Örnekleri

admin

İlginç Banyolar

İlginç ve şık banyolar, banyo dekorasyon örnekleri, banyo tasarımları ve dekorasyonları, banyo dekorasyon görselleri…

İlginç ve Şık Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyolarının hem şık hem de ilginç görünmesini kim istemez ki? ancak bunu yapmak pek kolay değil. Öncelikle kendi zevkleriniz ön plana çıkarmalı, sonra banyonuzun ölçülerini belirlemeli ve ne istediğinizi bir yere not alarak işe başlamalısınız. Ardından daha önce yapılan ilginç ve şık banyo dekorasyon örnekleri ile fikir edinmelisiniz. Sizler için bir kaç örneği araştırdık. Bakın ilginç banyolar için neler tercih edilmiş;

Cazip renkler;

Öncelikle ilginç bir banyo yaratmak istiyorsanız, banyolarınızı mutlaka renklendirin. Bunu mor, kırmızı ve pembe ile yapabilirsiniz.

Farklı küvet modelleri;

İlginç banyoların en dikkat çeken örnekleri farklı küvet modelleri ile tasarlanmış olanlar. Elipsten kareye, yuvarlaktan dikdörtgene kadar çok sayıda küvet modeli bulmak mümkün. Burada önemli olan banyonuzun şekli ve büyüklüğü.

Cam banyolar;

Camla, nerede kullanırsa kullanılsın her zaman farklılık yaratır. İlginç ve şık banyo dekorasyon örnekleri içinde en çok karşımıza tasarımlar, cam ile yapılanlardır. Duşa kabinlerinizi cam olarak yaptırıp her tarafın cam renginde olmasını sağlayabilir hatta banyo dolaplarınız bir cam yaptırabilirsiniz.

Parke şıklığı;

Banyolarınıza asil ve şık bir hava katmak isterseniz, parke görünümlü fayanslar ile dekore etmeniz gerekir. Oval bir küvet ile bu şıklığı tamamlayabilir ve tavanı sarı renkli spotlar ile süsleyebilirsiniz.

Banyoda hiç koltuk gördünüz mü?

İlginç banyoların bir örneği de oturma odası gibi döşenmiş olanlar. Eğer büyük bir banyonuz varsa ve bir tarafı manzaraya bakıyorsa, bu kısmı tamamen cam yaptırıp önüne bir halı, bir sehpa ve iki adet koltuk koyabilirsiniz. Tabi bu camları dışarıdan görünmeyen siyah camlardan tercih edin.

Banyo Dekorasyon Örnekleri Görseller

Yorum yapın