İlginç Masa Lambası Modelleri

Ev iş yeri ve ofis gibi mekanlarda dikkat çekmek için yada hoş bir görünüm elde etmek için özel olarak tasarlanmış ilginç masa lambası tasarımları…

İlginç Masa Lambası Tasarımları

Masa lambaları iş yerlerinde , çocukların çalışma masalarında okunulan ya da yazılan şeyleri görmek için, kendi gölgenizin üzerine düşmesini engelleyerek net olarak algılamanızı sağlar. Alışılagelmiş şapkalı modeller zamanla çok değişik renklere bürünürken aynı zamanda formlarında değişiklikler göstermiştir. Böylece ilginç masa lambaları ihtiyaç olmasa bile her çalışma masasının dekorasyon objesi olmuştur.

Galvaniz ya da plastik su borularından yapılan tasarımlar masanızda olan bir musluk görüntüsü verirken, endüstriyel tarza en uygun örnektir. Ayrıca bu borularla yapılan insan, robot ya da hayvan figürlerinin işlevi ancak ışıklar açılınca belli oluyor. Bir kova ya da bardaktan dökülürmüş gibi duran boya veya sıvı görünümlü masa lambaları ise çocuk çalışma masalarını süslemek için idealdir. Ayıcıklı , çizgi film karakterli , çeşitli hayvanlı ve çocuğunuzun tuttuğu takımın renkleriyle yapılan tasarımlar çok çarpıcı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bisiklet gidonundan yada çıkma motosiklet parçalarından yapılanları ise mutlaka almak isteyeceğiniz seçeneklerin arasında gelecektir. Ütü , kask, uçak, şemsiye, Eiffel kulesinin eğrilmiş şekli ilk görüşte herkesi şaşırtarak , bulunduğu ortama espri katar. Asılan adam figürlü olanlarda adamın kafası ampul işlevi görürken , bu kadar güzel seçenek arasında pekte sevimli olduğu söylenemez. İstenilen şekilde eğrilip bükülenler nasıl form verirseniz öyle kalıyor. Her gün şeklini değiştirerek kendinize yeni almış hissi verebilirsiniz. Telefonlarınızı şarj etmek için masa lambalarına entegre olarak eklenen usb girişleri ise hayat kurtarıcı rolü oynuyor.

İlginç Masa Lambası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git