İlginç Ayna Tasarımları

Dekoratif aynalar, ilginç boy ve duvar aynaları, ilginç tasarım salon ve banyo aynaları…

İlginç Ayna Modelleri

Aynaların kullanım yerleri genelde yemek masasının konsolunun üstü ya da yatak odalarında bulunan makyaj masasının olmazsa olmazı olarak düşünülür.  Şimdilerde aynaların o kadar çok çeşidi var ki bazen kullanım yerini o çok beğendiğimiz ayna için farklılaştırabiliyorsunuz. Hayal ettiğiniz aynalar, internet sitelerindeki çeşitlilik; aynayı kendimizi görme aracının dışına çıkararak evimizin şık  bir dekor objesi haline getiriyor.

Parçalar halinde satın alınan bazı çeşitleri siz nasıl istiyorsanız o şekilde yerleştirerek kendi yorumunuzu katıyorsunuz. Herşey tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlı oluyor. Farklı çeşit aynaları alarak birbiri ile de kombinleyerek çok farklı tasarımlar da ortaya çıkabiliyor. Eğer kafanızda bir model yoksa internet sitelerinden çok farklı detaylar yakalayarakta kendi aynanızı kendiniz yaratıp  ayna yapan  birine de uygulatabilirsiniz. Ayna çerçevelerinin de değişik materyallerden yapılmış olması ve şekli kullanacağınız aynaya farklılık katacaktır. Önemli olan sizin zevkinizi yansıtırken aynı zamanda kendi evinize uygun olması.

Ayrıca aynaların diğer bir özelliğinin de  bulunduğu yeri daha geniş göstermesidir. O yüzden aynayı yerleştireceğiniz duvarınızı da göz önünde bulundurmanız dekorasyonunuz açısından önemli bir yer tutar. Son senelerde oldukça trend bir akım olan bir duvarı baştan başa ayna ile döşemek ise ayrı bir seçenek olup , çerçevesi led aydınlatma ile süslenen aynalar ise evinizi diğer evlerden farklılaştırmanın diğer bir yolu.

İlginç Ayna Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git