İkea Gardrop Modelleri

İkea gardrop modelleri yatak odası ve genç odalarında çok tercih edilmekte olup modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir…

İkea Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Geniş iç hacimleri, kolay sökülüp takılabilir olmaları ve sunmuş oldukları estetik görünümleri nedeni ile yatak odası ve genç odası dekorasyonunda çok tercih edilmekte olan tasarımları bulunmaktadır. Uygun fiyat avantajı ve farklı modelleri ile yatak odalarında bayanların genç odalarında da gençlerin gözde tasarımları arasında bulunmaktadır.

Yatak odası takımları içinde en dikkat çekici parçası arasında bulunan gardırop modelleri hem görsellik olarak çok güzel bir görsele sahip olmalı hemde işlevsel olarak iç tasarımlarının kullanışlı olması çok önemlidir. İkea gardırop düzenleyiciler kullanarak bu gardıropları istediğiniz gibi kendinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz.

Yatak odalarının ve genç odalarının büyüklüklerine göre farklı boyutlarda üretilmiş modelleri bulunmaktadır. İkea gardrop montajı kolay ve herkes tarafından kolaylıkla sökülüp takılabilecek olan tasarımları ile özellikle kiracılar tarafından çok tercih edilmektedir.

En çok tercih edilen modelleri arasında Ikea malm gardırop modelleri ve Pax /Tanem gardırop modelleri çok tercih edilmekte olan tasarımları arasında yer almaktadır. Ikea sürgülü kapak gardırop modelleri evlerde özellikle yer sorunu yaşayan kişiler tarafından çok tercih edilmekte olup bu kapak modelleri çok tercih edilmektedir. Ikea menteşeli gardırop modelleri de tercih edenler bulunmaktadır.

Ikea gardırop fiyatları 699 Tl ile 2500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıkların da satışa sunulmaktadır. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

En çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git