İkea Banyo Dolapları

Ülkemizin en büyük yapı marketlerinden bir tanesi olan Ikea Banyo Dolapları alanında yeni tasarımları ve şık modelleri ile göz doldurmaya devam ediyor…

Ikea Banyo Dolapları Modelleri ve Fiyatları

Banyo mobilyaları bayanların ev dekorasyonunda en önem verdiği yerler arasında bulunmaktadır. Banyoları daha keyifli mekanlar haline getirmek için Ikea Banyo Dolaplarını tercih ederek daha hoş mekanlar haline getirebilirsiniz.

Bu banyo dolapları farklı tasarımları ve farklı saklama seçenekleri bulunmaktadır. Raflı modelleri ve çekmeceli modelleri bulunmaktadır. Küçük ve büyük ebatları bulunmakta olan banyo dolapları küçük ve büyük her mekana uygun çeşitleri bulunmaktadır.

Ikea banyo dolapları fiyatları ebatlarına göre değişmektedir. 50 Tl ile 1000 tl arasında değişmekte olan fiyatları bulunan bu dolapları isterseniz nakit isterseniz kredi kartına taksit seçeneklerini kullanarak sahip olabilirsiniz. Taksitli ödeme seçenekleri ile istediğiniz modeli satın alıp vadeli olarak ödeyebilirsiniz.

İkea banyo dolapları modelleri içinden en beğenilenlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu ürünleri incelemek ve ayrıntılı bilgi almak için Ikea mağazalarına gidebilir ürün hakkında ve ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

Ikea banyo dolabı hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

İkea Banyo Dolabı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git