İkea Bahçe Koltukları

Evinizin dış mekanlarına renk katacak modern tasarımlar için İkea Bahçe Mobilyaları kullanabilir ve estetik bir görünüme sahip dış mekanlar oluşturabilirsiniz.

İkea Bahçe Mobilyaları Kataloğu

Ikea bahçelerinizi ve uzun yaz gecelerinizi daha keyifli hale getirecek olan modern tasarımlar geliştirmeye devam etmektedir. Birbirinden farklı tasarımları ile göz doldurmakta olan çok hoş ürünleri İkea alış veriş merkezleri bünyesinden kredi kartına taksit imkanlarında kullanarak satın alabilirsiniz.

Ikea bahçe mobilyaları fiyatları hakkında bilgi almak için internet üzerinden araştırabilir ve Ikea online satış olanakları ile alış veriş yapabilirsiniz.

Ikea bahçe mobilyalarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bahçenize uygun tasarımlar konusunda bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Ikea hakkında bilgi ve önerilerinizi yorum kısımından bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Beyaz Bank

Beyaz Bank

Bahçelerde banklar tercih edilen dayanıklı bahçe mobilyaları arasında yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. 499 Tl ödeyerek ve kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Gri Beyaz İkili Kanepe

Gri Beyaz İkili Kanepe

1037 Tl ödeyerek ve taksit imkanlarından yararlanarak bu ürünü satın alabilir ve bahçelerine ayrı bir hava katabilirsiniz. Soğuk ve yağmurlu dış olumsuz hava şartlarına dayanıklı bir üründür.

Gri Beyaz Kanepe Kombinasyonu

Gri Beyaz Kanepe Kombinasyonu

Bahçenize mükemmel bir görünüm verecek olan bu tasarımı 1500 Tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo ve kurulum hizmeti alabilirsiniz. Ürün kılıfları su geçirmez malzemeden yapılmıştır. Minderlerin her iki tarafı da kullanılabilmekte olup uzun yıllar bozulmadan kullanabilirsiniz. Plastik ve paslanmaz alüminyumdan yapıldığı için bakım gerektirmez ve hava şartlarından etkilenmez.

Gri Beyaz Köşe Koltuk

Gri Beyaz Köşe Koltuk

Plastik rattan ve paslanmaz alüminyumdan yapılmış olan bu ürünü 599 Tl ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ürün dayanıklı bir ürün olup uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Gri Beyaz Üçlü Kombinasyonu

Gri Beyaz Üçlü Kombinasyonu

Plastik ve paslanmaz ürünlerden yapılmış üç kişilik olan bu ürün bahçelerde çok tercih edilmektedir. Minderleri su geçirmez olup iki taraflı olarak kullanabilirsiniz. 1516 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Kahve Rengi Kanepe Kombinasyonu

Kahve Rengi Kanepe Kombinasyonu

2514 Tl satılmakta olup kredi kartına 9 ile 12 aya varan vade imkanları bulunmaktadır. Bahçe dekorasyonları için uyumlu bir modeldir. Yumuşak ve konforlu yastıkları ile yaz sohbetleri daha da keyifli bir hal alacaktır.

Kahve Rengi Tekli Koltuk

Kahve Rengi Tekli Koltuk

Bu ürün 300 Tl ye satılmakta olup bahçeler için ideal tasarımlar içinde yer almaktadır. Dış mekanlarda uzun yıllar bozulmadan kullanabileceğiniz bir tasarımdır. Bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kahve Rengi Üçlü Kanepe Kombinasyonu

Kahve Rengi Üçlü Kanepe Kombinasyonu

1676 Tl ödeyerek bu şık tasarımı satın alarak bahçelerinize şık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ahşap tasarım olup, yastıkları çift taraflı olarak kullanma imkanına sahipsiniz. Ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git