İder Mobilya Yatak Odaları 2022-2023

İder Mobilya yatak odası takımları, modern ve yeni tasarımları ile yatak odalarını değiştirmek, yeni evlenecek olanlar için düğün paketleri ve yatak odası tasarımları…

İder Mobilya Yatak Odası Takımları

Yatak odası tasarımları ve yeni modelleri 2022 ve 2023 için bir birinden şık ve estetik tasarımları ile yatak odası takımlarını değiştirecek olan yada yeni ev kuracak olan genç bayanların mutlaka görmesi gereken estetik tasarımları bulunmaktadır.

İder yatak odası takımları her bütçeden kişinin sahip olabileceği ödeme imkanları bulunmaktadır. İder yatak odası takımı fiyatları 5000 Tl ile 15000 Tl arasında fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Peşin alımlarda %10 ile %25 arası indirimler bulunmaktadır. Aynı zamandan vadeli ödeme seçenekleri ile 24 aya varan taksitli ödeme imkanlarından yararlanma imkanı bulunmaktadır.

İder mobilya düğün paketleri içinde bulunan yatak odası takımları da genç bayanların çok seveceği tasarımları bulunmaktadır. Şık ve bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Renkli tasarımları yanı sıra klasik yatak odası takımları ile de ileri yaş grubuna hitap etmektedir.

İder yatak odası modelleri modası geçmeyecek ve evlerinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz tasarımlardır. Kaliteli ve birinci sınıf malzemeden imal edilmekte olan yatak odaları aynı zamanda kırılmadan ve bozulmadan kullanabileceğiniz modellerdir. Kiracı olanlar için sökülüp takılması kolay modellerdir.

24 ile 35 yaş arası bayanların evlerde en çok tercih ettiği İder Mobilya yatak odası takımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İder yatak odası kullanmakta olan bayanlar site yorum kısmından diğer takipçilerimizle görüş ve önerilerini paylaşabilirler.

İder Yatak Odası Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git