İder Mobilya Tv Ünitleri 2022-2023

İder Mobilya tv üniteleri, tv sehpaları, ider mobilya tv ünitesi fiyatları, modern ve yeni tasarımları ile 2022 ve 2023 yıllarına damga vuracak tasarımları…

İder Mobilya Tv Üniteleri

İder yeni model ve tasarımları her yaştan bayanların büyük ilgisini çekmekte olup yeni modern tasarımları özellikle 20 ile 35 yaş arası bayanlar tarafından salon ve misafir odası tasarımlarında çok tercih edilmektedir. Salonlar da ve misafir odalarında tercih edebileceğiniz çok şık ve estetik tasarımları bulunmaktadır.

Tv üntesi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Tv ünitelerinin salon takımları ve misafir odası takımları ile uyumlu renklerde olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda tv üniteleri salon ve misafir odası için tercih edereken çok yer kaplamayacak olan modelleri ve tasarımlarını tercih etmelisiniz.

İder tv ünistesi fiyatları 1000 Tl ile 5000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup her bütçeden kişinin alıp sahip olabileceği fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Peşin ödemelerde %10 ile %30 arasında indirim yapılmaktadır. Vadeli ödeme seçenekleri ile de kredi kartına 12 aya varan taksit imkanları bulunmaktadır.

İder mobilya tv üntesi kampanya takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Acil tv ünitesi ihtiyacınız yoksa kampanya tarihleri içinde alarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git