Hol Halıları

admin

Hol Halıları

Hol halıları, yeni farklı şık ve estetik modelleri, ara hol halıları, 2016 yılı için özel olarak üretilmiş modelleri, hol halı fiyatları ve ürün görselleri…

Hol Halı Modelleri ve Fiyatları

Holler artık evimizin bir parçası olmuş durumdadır. Özellikle yeni yapılan evlerde çok sık rastlanan holler çeşitli şekilde süslenmektedir. Avizeler, tablolar ve en önemlisi halılarla çok güzel bir şekilde süslenmektedir.

Holler artık kapı girişlerine yapıldığından daha bir önemlidir. Bu nedenle daha bir özenle dizilir. Gelelim hol halılarına;

 Hol Halıları normal halılar gibi enlemesine çok uzun değildir. Enden kısa boydan ise uzundur. Normal halılar hem enden hem de boydan neredeyse eşit uzunluktadır. Genelde uzun olan hol halıları kadınlar tarafından çok kullanılmaktadır.

Hol halıları desenli, şekilli, renkli tarzlarıyla size sunulmaktadır. Hollerin göz kamaştırıcı olmasını istiyorsanız renkleriyle ve desenleriyle sizi ve evinizi açan bir hol halısı kullanabilirsiniz. Ya da sade bir hol halısı kullanarak sadeliğin güzelliğini gösterebilirsiniz. Tek renkli göz kamaştıran bir hol halısı da kullanabilirsiniz.

Şimdi moda olan çizgili desenli hol halıları sizin için daha uygun olabilir. Ya da kareli desenleriyle ışıldayan bir hol halısı alabilirsiniz. Ya da gala gecelerinde serilen kırmızı halılara benzeyen hol halılarını, kendini star gibi görmek isteyen kadınlar siz bu halıları kullanabilirsiniz. Confetti denilen bu hol halıları aynı kırmızı halıya benzemektedir.

Hol Halı fiyatları ucuz olan bu halılar sizin için çok uygundur. Hem sizin hem de bütçeniz için uygun fiyatlardadır. Fiyatlarıyla sizi zorlamayacak bu halılar evinizi şık da gösterecektir.

Yorum yapın