Havuzlu Villa Modelleri

Havuzlu Evler: Havuzlu ev modelleri ve tasarımları, havuzlu villa örnekleri, şık ve modern villa modelleri hakkında bilgiler…

Havuzlu Ev Modelleri

Havuzlu evler ve villalar yaz dönemlerinde çok aranmakta olan ev tasarımları arasında yer almaktadır. Şehir ve yaz sıcaklarından kurtulmak ve kafayı dinlemek ve huzurlu bir ortam isteyenlerin seçenekleri arasında yer almaktadır.

Villa denilince ilk akla gelen şeyler arasında havuz gelmektedir. Son yıllarda birbirinden şık ve farklı modelleri bulunan havuzlu villa modelleri herkes tarafından çok beğenilmektedir. Bu villalar yüzme keyfi sonrasında bahçesinde istediğiniz gibi dinlenme ve güneşlenme imkanı sunmaktadır. Yüzme sonrası kitap okumak, uyumak ve kısacası dinlenmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Havuzlu villalarda dış tasarım kadar iç tasarımları da çok önemlidir. Havuzlu villa projeleri özel mimarlar tarafından çizilmekte ve iç mimarlar tarafından en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmaktadır. İç kısımlarda modern avize tasarımları, iç merdivenleri, mutfak ve salon tasarımları, yatak odaları ayrı ayrı en küçük detay göz ardı edilmeden planlanmaktadır.

Havuzlu villalar sadece yaz ayları değil aynı zamanda kış aylarında da güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İç kısımlarında şömine ateşinde kitap okuyarak yada havuz manzarası bakmak güzel ve keyiflidir.

Havuzlu villa fiyatları villanın büyüklüğüne, bulunduğu il ve ilçeye göre değişmektedir. Havuzlu villa fiyatları 300.000 Tl ile 100000 Tl arasında değişmektedir. Bu evlerde de konut kredi kullanarak 120 aya varan vadelerle satın alınabilmektedir.

Havuzlu Ev ve Villa Görselleri

Havuzlu Villalar

Havuzlu Villalar

Havuzlu Villa Tasarımları

Havuzlu Villa Tasarımları

Lüks Havuzlu Villa Modelleri

Lüks Havuzlu Villa Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git