Hasır Bahçe Salıncak Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmez bahçe dekorasyon ürünleri arasında bulunan Hasır Bahçe Salıncak Modelleri alanında yeni tasarımları şık ve estetik görünümleri uygun fiyat avantajları ile ön plana çıkmaktadır…

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Hasır denilen ürünlerden yapılmakta olan bu salıncaklar bahçe dekorasyonunda çok tercih edilmektedir. Hasırdan yapılan salıncaklar ve sandalye ve masa modelleri bahçe dekorasyonunda kullanılmaktadır. Bahçeye katmış olduğu güzel ve şık görünüm, hafif olması ve rahat olması nedeni ile tercih edilmektedir.

Yaz ayları ile birlikte bahçelere farklı bir hava katmakta olan hasır bahçe salıncakları üzerinde keyifli zaman geçirebilir, kitap okuyabilir ve soğuk ve sıcak içeceklerini tüketebilirsiniz. Hasır modeller farklı tasarımları ve estetik görünümlerine rağmen her yıl yeni tasarımları üretilmektedir.

Hasır bahçe salıncaklarınız çeşit çeşit renk renk model model örtü ve yastıklarla süsleyebilir ve daha şık bir estetik oluşturabilirsiniz.

Portatif ve taşınabilir olması, hafif olması nedeni ile taşınması kolay olması bu ürünlerin tercih edilmesinde etkili özellikler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu salıncaklar ile bahçenizin görünümünü değiştirebilir ve misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Hasır bahçe salıncakları Koçtaş, Ikea, Tekzen, Bauhaus, benzeri büyük yapı marketlerden tamin edebilirsiniz. Taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanarak kolayca ödeyebilirsiniz.

Hasır bahçe salıncak fiyatları 500 Tl ile 3000Tl arasında değişmektedir. Fiyat tasarımları ve büyük yada küçük olmasına bağlı olarak değişmektedir.

En çok tercih edilen ve bahçelerde çok sık karşılaştığımız şık salıncak modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Ürünler hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımız ile paylaşabilirsiniz.

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-2

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-2

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-3

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-3

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-4

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-4

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-5

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-5

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-6

Hasır Bahçe Salıncak Modelleri-6

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git