Halı Seccade

Halı Seccade modelleri yeni ve farklı tasarımları, halı seccade hurcu, halı seccade hurcu dikimi, halı seccade fiyatları hakkında bilgiler…

Halılar değişik modellere sahiptir. Her sene değişen halı modellerine bu seferde halı seccade modelleri katılmıştır. Başta bu halı seccadeler sadece camiler için kullanılmaktaydı. Ama şimdi her türlü boyutta olduğu için evlerde dahil kullanılmakta.

Daha çok camilerde kullanılan bu halı seccadeler en çok da iş yerlerinde kullanılıyor. İş yerlerinde halı bulunmadığı için halı seccadeler iş yerlerinde daha çok tercih ediliyor.Hem halı olarak kullanılabilecek hemde namaz kılınabilecek bu halı modelleri oldukça kullanışlı. Bazen bazı yerlerde seccade kullanmadan namaz kılamıyorsunuz cidden. Temiz gözükmeyince rahatsız olunması gayet normal. Ama bu halı seccadeleri kullanırsak rahat edebiliriz. Hem bu halı seccadeleri gören kişiler temiz kalmasına dikkat edecektir. En azından iş yerlerinde dahil olsalar ayakkabı ile basmazlar.

Bu halı seccade modelleri evde normal halı olarak kullanılmaz. Kalın seccade olarak düşünebilirsiniz. Mesela ailecek pikniğe gittiniz ve arabayla yanınızda kalın yani biraz ağır olabilecek bir şey götürebilirsiniz. Eğer halı seccade modellerinden birini götürürseniz aynı zamanda namaz kılacağınız zaman kullanışlı olacaktır.

Bu halı modellerinin normal seccadeden farklı olan yanları vardır. Mesela genelde halı seccade modelleri püsküllü olmaz ama püsküllü olan modellerde var. Bu modeller püsküllü olsa da seccade gibi sadece ön tarafında püskül kullanılmaz. Her iki tarafında da püskül bulunur.

Halı seccade modelleri kesinlikle diğer halı modellerine göre daha kullanışlıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git