Halı Kaydırmaz

Halı kaydırmaz nasıl kullanılır, halı kaydırmaz fiyatları hakkında bilgiler…

Halı Kaydırmaz Modelleri

Hayatımızda oldukça önemli yer tutan halılar malesef ki yerinden sürekli kaydığı için birçok ev hanımına işkence çektirir. Sürekli halıyı düzeltmek, misafir geldiğinde halıyı çocuklarına kaş göz işaretiyle düzelttirmek onlar için oldukça büyük sorunlar haline gelir. Ayrıca küçük çocukları olan hanımlar bilirlerki halıların sürekli kayması çocukları için büyük bir tehlike oluşturur. Heleki küçükken henüz yürümeye başlamış olan çocuklar halıların kayması sebebi ile ciddi zararlar görebilirler. Ev hanımlarının kendilerine göre oldukça büyük olan bu sorunlarını çözmenin oldukça basit bir yolu vardır ki o da “halı kaydırmaz”lardır.

Nedir bu halı kaydırmazlar dediğinizi duyar gibiyim. Halı kaydırmaz pedler diye de anılan bu ürünler hemen hemen her yerde satılan ve kullanımı da oldukça basit olan ürünlerdir. Bu ürünleri büyük marketlerde ya da internet sitelerinde kolayca bulup alabilirsiniz. Halı kaydırmazları kullanmaya başlayınca büyük bir yükten kurtulmuş olacağınıza emin olabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz şekillerden biriyle elde edip aldığınız halı kaydırmazı halınızın ya da paspasınızın boyuna göre öncelikle kesiyorsunuz. İsterseniz halının tamamının ölçüsüne göre kesebilirsiniz isterseniz de iki ya da dört köşeden yirmişer santim keserek bölgesel uygulayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınıza kalmış. Bazı halı kaydırmazlar üçgen şekillerde de satılabiliyor bunları da yine halının köşelerine sabitliyorsunuz. Ürünü elinize aldığınızda kendisinin yapışkan özelliği olduğunu göreceksiniz. Bu yapışkan kısmıyla halı kaydırmazı halınıza sabitleyebilirsiniz. Daha sonra da halınızı odanıza istediğiniz şekilde serip ardından da üstüne biraz basarak zemine tam olarak yerleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git