Haba Halı Modelleri 2022-2023

admin

Updated on:

Haba Halı Trafik Modeli

Haba halı modelleri tamamen çocuklar için üretim yapmaktadır. Haba halı fabrikasının çalışanlarından çocukların renkli dünyasını anlayan harika bir ekip var. Bu ekip işini gerçekten güzel ve özenle yapıyor.

Genelde yetişkin insanlar çocukların hayal dünyasını, yaşadıkları tamamen farklı olan dünyalarını anlayamazlar. Onun için haba halı çalışanları çocuk ruhlu yetişkinlerdir. Her yetişkinin çocuklar için halı üretmesi için çocuk ruhlu olması gerekmiyor tabi ki. Bazı insanlar tamamen bir yetişkin olarak düşünseler de çocukları anlayabilirler. Bu da empatiye harika bir örnek olmuş oldu sanırım.

Haba halı modelleri tabi ki de renkli halılardır. Kahverengi tonlarındaki yuvarlak desenli halılarla çocukların hayal dünyalarını genişletmesi pek mümkün sayılmaz. Bu nedenle tabi ki de rengi ve değişik desenlidirler.

Haba halı modellerinde çocuklar için en uygun olan şekiller seçiliyor. Bu şekiller genellikle çizgi film karakterleridir. Bazen de unutulmayan her çocuğun uyku vasıtasıyla öğrendiği hikaye karakterleridir haba halıları süsleyen desenler.

Yeni doğmuş ya da henüz her şeyi algılayamayan için bu çizgi film veya hikaye karakterleri uygun değildir. Onlar için halılarında bir suretten ziyade şekil olması daha sağlıklı olacaktır. Henüz kendini tanıyamayan çocuklar için bu şekiller tuhaf olabilir.

Daha çok tren gibi şekiller tercih edilebilir mesela ya da bir yuvarlak şeklin etrafında güneş sistemi gibi dizilmiş arabalar. Düşünsene çocuğunuzun o halı üstünde oyun oynadığını ne kadar şirin olur ama.

Yorum yapın