Gümüşlük Modelleri

admin

Updated on:

Gümüşlük Vitrin Modelleri

Evlerde özellikle salon ve misafir odalarında kullanılmakta olan Gümüşlük modelleri modern ve klasik modelleri ile evlere ev dekorasyonuna katkı sağlamaya devam etmektedir…

Gümüşlük Modelleri ve Fiyatları

Klasik ve modern tasarımları ile evlerde özellikle salonlarda kullanılmakta olan gümüşlükler hem görsellik olarak hemde kullanım olarak ev dekorasyonun vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunmaktadır.  İlk başta ahşap tasarımları ile evlerimizde yerini alan gümüşlük modelleri günümüzde modern tasarımları ile her evin gözde dekorasyon ürünü olamaya devam etmektedir.

Tek kapaklı gümüşlük modelleri ve çift kapaklı gümüşlük modelleri bulunmaktadır. Ayrıca kullanım olarak da çekmeceli ve açık bölmeleri olan gümüşlük modelleri her zevkte hitap etmekte olan modelleri bulunmaktadır.

Gümüşlüğün kendisi salon dekorasyonuna ayrı bir görsellik katmakta ve bu gümüşlükler birde evlerde çiçek, fincan takımları, çay takımları yada yemek takımları ile süslenmekte ve salonlara ayrı bir güzellik katmaktadır.

Gümüşlük fiyatları ürünün yapılmış olduğu malzeme, kalitesi, satıcı firma ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Gümüşlük konsol fiyatları 300 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte olan farklı tasarımları bulunmaktadır. Gümüşlük takımı fiyatları 500 Tl ile 2500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

İstikbal gümüşlük modelleri, Bellona gümüşlük modelleri, Koçtaş gümüşlük modellerini inceleyebilir ürünler ve ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve beğenilen modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek evinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Ürünler hakkında görüş ve önerilerini yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımıza paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın