Gültekin Halı Modelleri

Gültekin halı modelleri, yeni farklı şık tasarımları, Gültekin halı fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında bilgiler…

 Halı denilince artık ilk akla gelen marka, en başında Gültekin halı gelmektedir. Bursa’da üretim sürecine başlanılan tike halılar gördüğü yoğun ilgi nedeni ile tüm ülkeye yayılıp satışlara başlanılmıştır. Kalite ve çeşitlilik açısından değişik seçenekler sunan tike halı markası her bütçeye uygunluğu ve her kesime hitap etmesi ile de ayrıca önem kazanıyor.

Uzun yıllardır üretime ara vermeden devam eden tike halı zaman geçtikçe sağlamlığını daha da arttırıyor. Gültekin halı çeşitlerinde %100 yün kullanılmasının yanında, el dokuması olarak da çeşitli modelleri mevcuttur. Ve dilerseniz isteğinize göre makine dokuması da bulabilirsiniz. Tike halılarda birbirinden değişik farklı koleksiyon modelleri, zevkinize uygun alternatifleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunların içinde yer alan Peram serisi ise Bursa ipeği ile imal edilerek koleksiyon da ayrı bir değer kazanıyor.

Gültekin halı çevreci bir markadır. Eski el dokuması halılarınızı sizden alarak yeni halı üretiminde kullanıyor ve o eski yıpranmış halınızı yepyeni modern halılara çeviriyor. Deri ile bütünleşip birleşen dokuma halılar ise genellikle ofis, iş yeri, büro ve tekneler için kullanılmaya tercih ediliyor. İstediğiniz tüm renklerde ve tüm tarzlarda halı imalatı yapan ve bunları koleksiyonunda özenle barındıran, dekorasyonda markayı kullanmayı sevenlerinde, tarz arayanların da tercihi Gültekin halıdır. Bu halıları temizlerken ise mümkün olduğunca sıcak olan günlerde silinip temizlenmeli ve mümkün olduğunca halı çok fazla ıslak kalmamalıdır.

Gültekin halı fiyatları ürünlerin metre karesine göre değişmekte olup kredi kartına taksit imkanları ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git