Gri Duvar Rengi

Gri duvar rengi farklı tonları ile son zamanlarda ev dekorasyon boyası olarak evlerde her odada uygulanan tasarımları ile hoş ve estetik görünüme sahip bir eve sahip olabilirsiniz…

Gri Duvar Boyası

Gri duvar boyası tonları ile evlere farklı ve estetik bir görünüm vermektedir. Son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanan bu boya ile şık ve estetik tasarımlar elde etmek ve farklı tarzlardan hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Duvar boyası rengi seçimi yaparken evinize farklı bir hava katmak ve iç açıcı renk tercihleri konusunda iyi bir tercih yapmalısınız. En önemli unsurlardan bir tanesi de evinizde kullanmış olduğunuz mobilya ve diğer ev aksesuarlarına uygun renkler seçildiğinde modern ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

En güzel gri renk duvar boyası kullanılmış evlerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize uygun tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Gri Beyaz Misafir Odası

Gri Beyaz Misafir Odası

Özellikle mobilya takımları ve diğer ev aksesuarları beyaz yada açık tonlarda ise duvarlarınızda bu renkleri tercih edebilirsiniz.Açık renk mobilya takımları ile uyumlu olan bu renk ile modern misafir odası tasarımları oluşturabilirsiniz.

Gri Renk Modern Yatak Odası

Gri Renk Modern Yatak Odası

Gri renk çok karşılaştığımız bir ev dekorasyon boyası olarak gündelik hayatımızda çok karşımıza çıkmaz, fakat farklılıktan hoşlanan ve değişik bir dekor oluşturmak isteyen kişiler gri renk tonları içinden açık tonları kullanarak çok hoş tasarımlar ortaya çıkarmışlardır. Gri renk kullanılarak modern yatak odası dekorasyonu oluşturulmuş ve çok hoş görünmektedir.

Gri Renk Mutfak

Gri Renk Mutfak

Beyaz renk mutfak dolapları ile birlikte kullanıldığında ortaya şık ve estetik görünüme sahip bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır. Mutfak dolaplarının yanında mermer seçiminde de beyaz yada krem tonları tercih edebilirsiniz.

Gri Yatak Odası

Gri Yatak Odası

Siyah ve gri renkler bir arada kullanılarak oluşturulmuş olan şık ve estetik görünümlü bir yatak odası takımını görmektesiniz. Tavan rengi beyaz ve diğer bazı ev aksesuarlarını da beyaz renk tercih ederek ahenkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gri Renk Banyo

Gri Renk Banyo

Banyo tasarımlarında da resimde görmüş olduğunuz gibi beyaz renk lavabo ve klozet ile birlikte hoş bir görünüm elde edilmiştir. Koyu renk olduğu için mutlaka beyaz, krem yada mavi gibi açık tonlarla birlikte kullanılmaktadır.

Gri Renk Modern Salon Dekorasyonu

Gri Renk Modern Salon Dekorasyonu

Gri renk ve bu renk ile uyumlu renk koltuk takımları kullanılarak oluşturulmuş olan modern bir salon dekorasyonu. Tasarımlar hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git