Gömme Dolap Modelleri

Evlerde boş olan alanları ve merdiven boşluklarını değerlendirmek için kullanılan Gömme Dolap Modelleri şık ve estetik tasarımları ile göz doldurmaya devam etmektedir…

Gömme Dolap Modelleri ve Fiyatları

Gömme dolaplar evlerde ve mutfaklarda bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan ev aksesuarları arasında yer almaktadır. Evlerde duvar boşluklarını daha aktif  kullanılmakta olup aynız zamanda gzüel bir görsellik sunmaktadır.

Gömme dolaplar özel olarak tasarlanmış olana ürünler olup kullanılacakları yerlere uygun özel üretim sonucu yapılmaktadır. İçlerinde bulunan geniş alan sayesinde evlere derli toplu bir görünüm kzandırmak için çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Özellikle dublex tarzı evlerde merdiven altlarını aktif olarak kullanmak için gömme dolap uygulamaları çok tercih edilmektedir.

Gömme dolap fiyatları uygulanacak olan alanın mertresine göre özel olarak yapılan tasarımlardır. Bu tasarımlar uygulanacak olan tasarımların  büyüklük ,kullanılacak malzeme kalitesine göre değişmektedir.

Gömme dolap modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.Sizde bu modelleri tercih ederek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

 

Açık Kahve Gömme Dolap Modelleri

Açık Kahve Gömme Dolap Modelleri

Gömme dolap yatırılırken dikkat edilmesi gereken unsurların başında sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Bir diğer nokta ise tamamen özel tasarım ürünleri olan bu dolaplarda uygulanacak olan işçilik kalitesi çok önemlidir.

Beyaz Gömme Dolap Modelleri

Beyaz Gömme Dolap Modelleri

Beyaz ren k gömme dolaplar genelikle evlerde yatak odalarında tercih edilmektedir. Yatak odası takımları ile uyum halindedir. Yatak odalarına şık ve modern bir görünüm vermektedir.

Genç Odası Gömme Dolap Modelleri

Genç Odası Gömme Dolap Modelleri

Genç odası tasarımların da da uygun alan ve yer olması halinde gömme dolaplar çok tercih edilmektedir. Genç odası takımları ile uyumlu olan bu dolapları genç odalarında aktif olarak kullanamadığınız alanlara yaptırabilirsiniz.

Gömme Dolap İç Tasarımları

Gömme Dolap İç Tasarımları

Gömme dolap çizimleri ile evlerinize uygun tasarımlar yaptırabilirsiniz.  Gömme dolap çözümleri evlerde bayanlar tarafından beğenilmekte olan ve evlerin toplu ve düzenli görünmesine yardımcı ev aksesuarları arasında bulunmaktadır. Gömme dolaplar çok kullanışlı ve geniş dolap arayanların mutlaka tercih etmesi gereken tasarımlar arasında yer almaktadır

Gömme Dolap Modelleri

Gömme Dolap Modelleri

Evlerde kullanımı zor alanlara da bu dolapları yatırabilirsiniz. Hem bu yerleri daha aktif kullanıp hemde  eşyalarınızı koyacağınız geniş dolaplara sahip olabilirsiniz.

Modern Gömme Dolap Modelleri

Modern Gömme Dolap Modelleri

Evlerde daha şık ve estetik bir görünüm elde etmek için modern tasarımlı bu dolabı tercih edebilirsiniz. Evlere güzel bir görünüm vermektedir.

Şık Gömme Dolap Modelleri

Şık Gömme Dolap Modelleri

Genç odaları ve yatak odalarında düzenli ve modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız gömme dolap tasarımlarını tercih etmelisiniz.

Sürgülü Kapaklı Gömme Dolap Modelleri

Sürgülü Kapaklı Gömme Dolap Modelleri

Yatak odalarında alanları daha verimli kullanmak için sürgülü kapaklı gömme dolapları tercih edebilirsiniz. Sürgülü kapaklı dolaplar hem kullanışlı hemde bu özellikleri ile de daha uzun yıllar bu dolapları kullanabilirsiniz.

Yatak Odası Gömme Dolap Modelleri

Yatak Odası Gömme Dolap Modelleri

Yatak odası tasarımlarında çok tercih edilmektedir. Şık ve modern bir görünüm sunmaktadır. Gömme dolap tasarımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Gömme Dolap Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. veli dedi ki:

    Yatak odasına modern gömme dolap yaptırmak istiyorum.

Sayfa başına git