Genç Odası Asma Tavan Modelleri

Genç Odası Fikirleri: Genç Odası Asma Tavan uygulamaları, genç odası tasarımları, bebek odası, çocuk odası ve  genç odası asma tavan fikirleri…

Genç Odası Asma Tavan Modelleri

Çocuklar bir ailenin sahip olabileceği en değerli varlıklar arasında yer almaktadır. Bebek ve çocuk odası tasarımları her geçen gün farklı ve şık tasarımları ile çocuklara daha güzel bir yaşam alanı sunmak için geliştirilmektedir.

Bebek ve çocukların huzurlu ve mutlu olmaları için odalarının çok güzel olması önelidir. Çocuk odası dekroasyonunda güzel bir oda takımı, perdeler, halılar, duvar kağıtları kullanılmaktadır. Son yıllarda bebek odası ve çocuk odası asma tavan uygulamaları ile çocuk odaları daha güzel bir görünüm elde edilmektedir.

Bu uygulama çocuklar tarafından da çok beğenilmektedir. Kız bebek ve çocuk odalarında kırmızı, pembe, sarı tonları renkler tercih edilirken, erkek bebek odalarında mavi, yeşil renkler daha çok tercih edilmektedir.

Çocuk odası asma tavan fiyatları çocuk odalarının büyüklüklerine göre değişmektedir. Fiyatlar uygulama yapılacak olan alnın metre karesine göre belirlenmekte olup metre kare fiyatları 20 Tl den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Alçı uygulamaları tercih edinler olduğu gibi stropiyer uygulamaları da tercih edenler bulunmaktadır. Stropiyer uygulamalar alçı uygulamalarına göre daha uygundur.

Bebek ve Genç odası tasarımlarında asma tavan uygulamalarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek çocuklarınız için en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Uygulamaları

Asma Tavan Uygulamaları

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git